TOPlist
Čtvrtek 27. června 2019svátek má Ladislav Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár České pošty

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Pá 17.05. 2013 20:15 Jablonec3:2 np Mladá Boleslav
Finále
St 08.05. 2013 17:15 Jablonec2:0 Slovan Liberec
St 08.05. 2013 17:15 Sparta Praha1:2 Mladá Boleslav
Semifinále - odvety
St 24.04. 2013 18:30 Slovan Liberec4:3 Jablonec
St 01.05. 2013 16:00 Mladá Boleslav1:1 Sparta Praha
Semifinále - 1. zápasy
St 10.04. 2013 18:00 Viktoria Plzeň3:4 Jablonec
St 10.04. 2013 18:00 1.FC Slovácko0:1 Mladá Boleslav
Út 16.04. 2013 17:30 Teplice2:2 Slovan Liberec
Út 16.04. 2013 18:00 Sparta Praha4:2 Sigma Olomouc
Čtvrtfinále - 2.zápasy
Út 02.04. 2013 16:00 Mladá Boleslav3:1 1.FC Slovácko
St 03.04. 2013 16:30 Jablonec2:1 Viktoria Plzeň
St 03.04. 2013 18:00 Slovan Liberec2:0 Teplice
St 03.04. 2013 18:00 Sigma Olomouc2:4 Sparta Praha
Čtvrtfinále - 1.zápasy
St 31.10. 2012 17:00 Slovan Liberec3:0 Rosice
Út 27.11. 2012 17:00 Jablonec5:0 Ústí n/L
St 28.11. 2012 15:30 Mladá Boleslav3:0 Třinec
St 28.11. 2012 17:00 Sigma Olomouc2:2 Dukla Praha
St 28.11. 2012 17:00 1.FC Slovácko2:0 Třebíč
St 28.11. 2012 17:00 Teplice2:1 Domažlice
Út 05.03. 2013 18:00 Sparta Praha2:1 np Jihlava
So 23.03. 2013 17:00 Viktoria Plzeň1:0 Hradec Králové
Zápasy 4. kola - odvety
St 17.10. 2012 16:00 Rosice1:4 Slovan Liberec
St 31.10. 2012 14:30 Třebíč0:2 1.FC Slovácko
St 31.10. 2012 18:00 Dukla Praha0:1 Sigma Olomouc
Út 06.11. 2012 14:00 Ústí n/L1:7 Jablonec
Út 06.11. 2012 14:00 Třinec1:1 Mladá Boleslav
St 07.11. 2012 14:00 Domažlice0:2 Teplice
Čt 29.11. 2012 17:00 Jihlava1:1 Sparta Praha
Čt 29.11. 2012 17:30 Hradec Králové2:1 Viktoria Plzeň
Zápasy 4. kola - 1. zápasy
St 26.09. 2012 16:30 Meteor0:6 Jablonec
St 26.09. 2012 16:30 Bohemians 0:1 Hradec Králové
St 26.09. 2012 16:30 Čáslav1:2 np Mladá Boleslav
St 26.09. 2012 16:30 Třinec1:0 Baník Ostrava
St 26.09. 2012 16:30 Kroměříž0:4 1.FC Slovácko
St 26.09. 2012 16:30 Třebíč2:1 np Králův Dvůr
St 26.09. 2012 16:30 HFK Olomouc2:3 np Dukla Praha
St 26.09. 2012 16:30 Jablonec n.J.2:3 np Rosice
St 26.09. 2012 16:30 Česká Lípa0:1 np Slovan Liberec
St 26.09. 2012 18:00 Chomutov2:3 Viktoria Plzeň
Út 02.10. 2012 16:00 Ústí n/L3:2 np Slavia Praha
Út 02.10. 2012 16:00 Domažlice2:0 Pardubice
St 03.10. 2012 17:00 FC Zlín2:3 np Jihlava
St 10.10. 2012 16:00 Uničov0:3 Sigma Olomouc
St 10.10. 2012 16:00 Vyšehrad0:7 Teplice
St 31.10. 2012 14:30 Viktoria Žižkov1:2 np Sparta Praha
3. kolo
Út 28.08. 2012 17:00 Čáslav2:1 np FC Táborsko
Út 28.08. 2012 18:00 Králův Dvůr2:1 1.FK Příbram
St 29.08. 2012 17:00 Karlovy Vary0:1 np Viktoria Žižkov
St 29.08. 2012 17:00 Svitavy1:2 Jihlava
St 29.08. 2012 17:00 Frýdek-Místek0:1 FC Zlín
St 29.08. 2012 17:00 Prostějov1:4 Sigma Olomouc
St 29.08. 2012 17:00 Uničov4:3 np Opava
St 29.08. 2012 17:00 Kolín0:1 Dukla Praha
St 29.08. 2012 17:00 Zábřeh1:2 np HFK Olomouc
St 29.08. 2012 17:00 Třebíč1:0 np Znojmo
St 29.08. 2012 17:00 Brumov3:5 1.FC Slovácko
St 29.08. 2012 17:00 Kroměříž2:0 Břeclav
St 29.08. 2012 17:00 Karviná1:2 Baník Ostrava
St 29.08. 2012 17:00 Ústí n/L2:0 Mostecký FK
St 29.08. 2012 17:00 Nové Strašecí0:1 Chomutov
St 29.08. 2012 17:00 Strakonice1:2 np Bohemians
St 29.08. 2012 17:00 Kutná Hora0:1 Slavia Praha
St 29.08. 2012 17:00 Česká Lípa2:0 Varnsdorf
St 29.08. 2012 17:00 Vlašim0:1 Pardubice
St 29.08. 2012 17:00 Vyšehrad2:0 Písek
St 29.08. 2012 17:00 Jablonec n.J.3:1 Vilémov
St 29.08. 2012 17:30 Meteor3:1 Bohemians 1905
St 05.09. 2012 17:00 Hlučín1:2 np Třinec
St 05.09. 2012 17:00 Vltavín0:3 Jablonec
St 05.09. 2012 17:00 Domažlice2:1 np České Budějovice
St 05.09. 2012 17:00 Hor. Měcholupy1:3 Teplice
St 05.09. 2012 17:00 Rosice2:1 Zbrojovka Brno
Čt 06.09. 2012 17:00 Dvůr Králové1:4 Hradec Králové
2. kolo
So 28.07. 2012 10:15 Havířov0:5 Třinec
So 28.07. 2012 10:30 Hor. Měcholupy1:0 np Sokolov
So 28.07. 2012 17:00 Zápy1:3 Bohemians 1905
So 28.07. 2012 17:00 Kunice1:2 FC Táborsko
So 28.07. 2012 17:00 Petrovice1:2 np Frýdek-Místek
So 28.07. 2012 17:00 Brumov2:1 np Orlová
So 28.07. 2012 17:00 Nový Bor0:1 Varnsdorf
So 28.07. 2012 17:00 Turnov0:2 Česká Lípa
So 28.07. 2012 17:00 Chrudim1:2 Vlašim
So 28.07. 2012 17:00 Letohrad0:1 Čáslav
So 28.07. 2012 17:00 Mohelnice1:2 Zábřeh
So 28.07. 2012 17:00 Hranice0:8 Uničov
So 28.07. 2012 17:00 Chrást1:2 Karlovy Vary
So 28.07. 2012 17:00 Třebíč2:0 Slavoj Polná
So 28.07. 2012 17:00 Nový Jičín2:3 np Hlučín
So 28.07. 2012 17:00 Lovosice0:7 Ústí n/L
So 28.07. 2012 17:00 Doubravka1:6 Písek
Ne 29.07. 2012 17:00 Meteor3:2 np Roudnice
Ne 29.07. 2012 17:00 Neratovice0:2 Chomutov
Ne 29.07. 2012 17:00 Svitavy4:0 Žďár n.Sázavou
Ne 29.07. 2012 17:00 Rosice4:1 Hulín
Ne 29.07. 2012 17:00 Čechie Uhřiněves0:3 Kolín
Ne 29.07. 2012 17:00 Český Krumlov0:4 Strakonice
Ne 29.07. 2012 17:00 Tachov1:3 Domažlice
Ne 29.07. 2012 17:00 Mikulovice0:3 HFK Olomouc
Ne 29.07. 2012 17:00 Líšeň0:1 np Znojmo
Ne 29.07. 2012 17:00 Bystrc1:2 Kroměříž
Ne 29.07. 2012 17:00 Vyškov1:3 Břeclav
Ne 29.07. 2012 17:00 Otrokovice0:3 Karviná
Ne 29.07. 2012 17:00 Slavičín1:4 Opava
Ne 29.07. 2012 17:00 Dvůr Králové2:1 Převýšov
Ne 29.07. 2012 17:00 RMSK Cidlina1:5 Viktoria Žižkov
Ne 29.07. 2012 17:00 Litvínov0:1 Vilémov
Ne 29.07. 2012 17:00 Jablonec n.J.2:1 np Hlavice
Ne 29.07. 2012 17:00 Náchod 0:7 Pardubice
Ne 29.07. 2012 17:00 Admira Praha1:4 Vltavín
Ne 29.07. 2012 17:00 Nové Strašecí1:0 np SK Kladno
Ne 29.07. 2012 17:00 Litol1:4 Bohemians
Ne 29.07. 2012 17:00 Brozany0:2 Mostecký FK
Ne 29.07. 2012 17:00 Vyšehrad5:1 Rokycany
Ne 29.07. 2012 17:00 Holice 0:2 Kutná Hora
Ne 29.07. 2012 17:00 Mutěnice0:4 FC Zlín
Ne 29.07. 2012 17:00 Bohunice1:3 Prostějov
Ne 29.07. 2012 17:00 Dobřichovice1:3 Králův Dvůr
1.kolo
Čt 19.07. 2012 18:00 Jablonec n.J.2:1 np Mšeno
So 21.07. 2012 10:00 Aritma Praha2:3 Litol
So 21.07. 2012 17:00 Bavorovice0:1 Český Krumlov
So 21.07. 2012 17:00 Toužim2:3 Chrást
So 21.07. 2012 17:00 Slavičín6:1 Val. Meziříčí
Ne 22.07. 2012 10:15 Vyšehrad2:1 Benešov
Ne 22.07. 2012 10:30 Hodonín1:2 Bohunice
Ne 22.07. 2012 11:00 Litvínov3:1 Souš
Ne 22.07. 2012 17:00 Čechie Uhřiněves1:0 Český Brod
Ne 22.07. 2012 17:00 Ostrov1:5 Tachov
Ne 22.07. 2012 17:00 Česká Skalice0:4 Náchod
Ne 22.07. 2012 17:00 Dobrovice0:2 Admira Praha
Ne 22.07. 2012 17:00 Nové Strašecí5:0 Př. Kopanina
Ne 22.07. 2012 17:00 Libiš0:2 Brozany
Ne 22.07. 2012 17:00 Doubravka2:1 Hořovicko
Ne 22.07. 2012 17:00 Lovosice2:1 np Žatec
Ne 22.07. 2012 17:00 Semily0:2 RMSK Cidlina
Ne 22.07. 2012 17:00 Ústí n.O.1:2 Holice
Ne 22.07. 2012 17:00 Dvůr Králové4:0 Nová Paka
Ne 22.07. 2012 17:00 Mutěnice7:0 Spytihněv
Ne 22.07. 2012 17:00 Dolany0:7 Hranice
Ne 22.07. 2012 17:00 Nový Jičín2:1 np Lískovec
Ne 22.07. 2012 17:00 Kozmice0:2 Havířov
Ne 22.07. 2012 17:00 Morkovice1:3 Otrokovice
Ne 22.07. 2012 17:00 Přerov2:3 Vyškov
Ne 22.07. 2012 17:00 Bystrc1:0 np Tasovice
Ne 22.07. 2012 17:00 Pelhřimov1:3 Líšeň
Ne 22.07. 2012 17:00 Šumperk0:2 Mikulovice
Ne 22.07. 2012 17:00 Třebíč1:0 SFK Vrchovina
Út 24.07. 2012 18:00 Dobřichovice1:0 Štěchovice
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE