10 2 1 7 14:28 7 -8
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen DNES 08:44 > Babice-Bohdalice 2:0/0:0/Branky vlastní a Studený.Domácí první půli prospali a navíc darovali hostům naprostou tutovku.Druhou půli to bylo o kuličku lepší, vysledkem rychlých protiútoků babických byl vlastní gól hostí,který následně pečetil hlavou nejmenší domácí hráč.Hosté hráli hezký technický fotbal, ale měli problémy v koncovce, což potvrzuje i vzpomínaná tutovka z první půle.
Nepřihlášen 19.10. > 8_01 Jen závist. Někde jsem četl... To dělá prezident. Tak který klub to četl kde konkrétně?
Nepřihlášen 19.10. > Možná taky záleží jestli by pan Švancara u vás hrál. Taky se vymyká chápáni psané komentáře níže. Asi to píší ti co s fotbalem nemají nic společného. Někdy žasnu co je zde za bláboly.Kdyby se každý zajímal o svůj klub.Nebo ve vašech klubech neni nic zajímavého.
Nepřihlášen 17.10. > Příspěvek 08:01 do kamene tesat!!!
Nepřihlášen 17.10. > Já si myslím , že normální člověk , který rozumí fotbalu si dnes pana Švancaru nepůjčí.Za prvé stojí to peníze , za druhé úspěch není zaručen ,víc diváků nepřijde - je již dávno přešvancarováno ,soudný divák kroutí hlavou co mu rozhodčí tolerují , nesoudný divák se baví jeho průpovídkami , které znehodnocují celý zápas a snaží sobě i okolí namluvit jak je to vtipné.A tak nominace na zápas Vilémovice - Černá Hora se zcela vymyká lidskému chápání a jediné vysvětlení je , že to byl charitativní počin pana majitele klubu ,aby měl Mercedes na nové kopačky.Někde jsem četl , že to jsou projevy závisti apod.Nejsou , je to smutné konstatování co ze sebe dokáže udělat člověk , který byl vzorem pro mladé fotbalisty kvůli pár kačkám.A to ho ještě platí ve Zbrojovce a to už vůbec nechápu za co.Bohužel i to je ukázka odbornosti a schopností vedení v tomto oddíle ,který bohužel opět do první ligy nepostoupí a mimochodem asi tam za této situace ani nepatří.