Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 4742
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Moravskoslezská liga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5852
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále: HC Orlová-HC Studénka, konečný stav stav série: 2:0

    St 22.02. 18:00 Orlová - Studénka 5:3
    Ne 26.02. 17:00 Studénka - Orlová 4:5 pp

    Semifinále: HC Studénka-TJ Horní Benešov, konečný stav série: 2:1

    Út 14.02. 18:00 Studénka - Horní Benešov 3:0
    Čt 16.02. 18:00 Horní Benešov - Studénka 4:3
    Ne 19.02. 17:00 Studénka - Horní Benešov 6:3

    Semifinále: HC Orlová-HC Nový Jičín B, konečný stav série: 2:0

    Út 14.02. 18:00 Orlová - Nový Jičín B 12:1
    Čt 16.02. 18:00 Nový Jičín B - Orlová 2:5

    Čvrtfinále: HC Rožnov p.R. - Horní Benešov, konečný stav série 1:2

    Út 07.02. 19:00 Rožnov - Horní Benešov 3:2
    Čt 09.02. 19:00 Horní Benešov - Rožnov 11:3
    So 11.02. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 2:4

    Čvrtfinále: HC Studénka - HC Kopřivnice, konečný stav série 2:1

    Út 07.02. 18:00 Studénka - Kopřivnice 6:5 pp
    Čt 09.02. 18:00 Kopřivnice - Studénka 3:2 pp
    Ne 12.02. 17:00 Studénka - Kopřivnice 3:0

    Čvrtfinále: HK Krnov - HC Nový Jičín B, konečný stav série 0:2

    Út 07.02. 18:00 Krnov - Nový Jičín B 1:2 pp
    Čt 09.02. 18:00 Nový Jičín B - Krnov 1:0

    Čvrtfinále: HC Orlová - HC Bohumín, konečný stav série 2:0

    Út 07.02. 18:00 Orlová - Bohumín 6:1
    Čt 09.02. 18:00 Bohumín - Orlová 0:8
    Správce soutěže: Radek Pobořil