Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. února 2019
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 5494
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2902
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 09.08. 17:00 Mor. Třebová B - Jaroměřice 4:0 [ více ]
    2. So 15.08. 17:00 Kamenná Horka - Mor. Třebová B 0:2 [ více ]
    3. So 22.08. 10:15 Mor. Třebová B - Dlouhá Loučka 4:1 [ více ]
    14. Čt 27.08. 17:00 Mor. Třebová B - Mladějov 3:2 [ více ]
    4. So 29.08. 17:00 Čistá - Mor. Třebová B 1:3 [ více ]
    5. So 05.09. 16:30 Kunčina - Mor. Třebová B 3:1 [ více ]
    6. So 12.09. 16:30 Opatov - Mor. Třebová B 3:2 [ více ]
    7. So 19.09. 16:00 Mor. Třebová B - Sebranice 1:2 [ více ]
    8. So 26.09. 15:30 Radiměř - Mor. Třebová B 0:5 [ více ]
    9. So 03.10. 15:30 Mor. Třebová B - Jevíčko 4:2 [ více ]
    10. Ne 11.10. 16:00 Bystré - Mor. Třebová B 1:1 [ více ]
    12. Ne 25.10. 14:30 Horní Újezd - Mor. Třebová B 1:2 [ více ]
    15. St 28.10. 14:30 Třebařov - Mor. Třebová B 0:1 [ více ]
    13. So 31.10. 14:00 Mor. Třebová B - Janov 2:0 [ více ]
    11. Ne 08.11. 14:00 Mor. Třebová B - Dolní Újezd B 0:0 [ více ]
    30. So 27.03. 00:00 Mor. Třebová B - Třebařov 6:2 [ více ]
    29. So 03.04. 00:00 Mladějov - Mor. Třebová B 4:2 [ více ]
    16. So 10.04. 00:00 Jaroměřice - Mor. Třebová B 1:2 [ více ]
    17. So 17.04. 00:00 Mor. Třebová B - Kamenná Horka 2:1 [ více ]
    18. So 24.04. 00:00 Dlouhá Loučka - Mor. Třebová B 3:1 [ více ]
    28. Čt 29.04. 00:00 Janov - Mor. Třebová B 5:1 [ více ]
    19. So 01.05. 17:00 Mor. Třebová B - Čistá 3:0 [ více ]
    20. Ne 09.05. 17:00 Mor. Třebová B - Kunčina 2:2 [ více ]
    21. So 15.05. 17:00 Mor. Třebová B - Opatov 2:1 [ více ]
    22. So 22.05. 17:00 Sebranice - Mor. Třebová B 5:0 [ více ]
    23. So 29.05. 17:00 Mor. Třebová B - Radiměř 3:0 [ více ]
    24. Ne 06.06. 17:00 Jevíčko - Mor. Třebová B 1:4 [ více ]
    27. St 09.06. 17:30 Mor. Třebová B - Horní Újezd 3:0 [ více ]
    25. Ne 13.06. 17:00 Mor. Třebová B - Bystré 5:1 [ více ]
    26. So 19.06. 17:00 Dolní Újezd B - Mor. Třebová B 1:1 [ více ]
    Správce soutěže: X X