1

Gasservis Liberec - Nové Město 0-3 (0-1)

A-Tým  31. srpna 2013  17:00
Utkání bylo odehráno v Mníšku.
1.minuta - šance NM, Hnilička zleva centroval, ale míč skončil nad brankou
1.minuta - šance NM, po faulu zahrává NM přímý kop z 12m od branky, Černý V. trefil branku, ale domácí brankář Tošner kryl
2.minuta - šance NM, Lakomý vystřelil z 25m, ale slabou střelu Tošner kryl
5.minuta - šance GAS, hráč s č.7 dostal míč za obranu, řítil se na bránu, ale Šindler využil svojí rychlosti a míč mu ukopl
6.minuta - šance NM, po nahrávce od Jalovičára, střílel z vápna David, ale střela šla nad
9.minuta - šance GAS, hráč s č.10 se dostal ke střele z 20m, Černý O. st. kryl
10.minuta - velká šance GAS, hráč s č.7 tvrdě vystřelil z hranice velkého vápna, Černý střelu vyrazil, ale pouze k domácímu útočníkovi, který následnou střelou minul branku
12.minuta - hosté vstřelili branku (0-1 Kolenkár, as. Suk K.), po nahrávce od Suka K. si Kolenkár kousek za velkým vápnem míč zpracoval, potáhnul ho asi metr ke středu velkého vápna, vystřelil a míč se odrazil od levé tyče do branky
13.minuta - NM zahrává roh
16.minuta - šance GAS, domácí zahrávají přímý kop z 30m, ale Šindler odhlavičkoval do bezpečí
17.minuta - šance NM, po nahrávce od Šindlera z půlky hřiště tvrdě vystřelil Hnilička, ale střela šla vysoko nad
18.minuta - šance GAS, hráč s č.7 střílí zpoza vápna, ale Černý střelu kryl
19.minuta - velká šance NM, po chybě domácího záložníka s č.9 se dostal k míči Černý V., rychle proniknul do pokutového území domácích, nahrál na penaltu Davidovi, který z první vystřelil, ale Tošner pěkným zákrokem vyrazil na roh
19.minuta - NM zahrává roh
24.minuta - šance GAS, do brejku se dostávali dva domácí útočníci, ale Černý O. ml. stihnul na vápně míč odkopnout
25.minuta - šance GAS, po faulu Lakomého měli domácí výhodu přímého kopu z 25m, z následného centru ale domácí nic nevytěžili
26.minuta - šance GAS, Hnilička fauloval kousek od velkého vápna, domácí hráč s č.10 z přímého kopu ale mířil nad
26.minuta - šance NM, po nahrávce Suka se k míči dostal v pokutovém území Kolenkár, ale jeho střelu domácí zblokovali
28.minuta - šance NM, Lakomý centroval do vápna na Černého V., ale blíž k míči měl Tošner
29.minuta - šance NM, Kolenkár našel v pokutovém území Suka, který tvrdě vystřelil po zemi, ale Tošner předvedl pěkný zákrok a vyrazil na roh
29.minuta - NM zahrává roh
30.minuta - šance GAS, hráč s č.3 centroval do vápna NM, ale míč prošel celým pokutovým územím, aniž by se ho někdo dotknul
35.minuta - šance GAS, do šance se dostal hráč s č.7, ale místo střely volil nahrávku napříč vápnem, tu zachytil Šindler a odkopl míč do bezpečí
36.minuta - šance NM, Kadera v pokutovým území domácích pěkně vymotal dva obránce, nahrál Kolenkárovi, ten ale následnou střelou mířil nad branku
39.minuta - šance NM, Kadera centroval zprava do pokutového území na Davida, ale k míči se dřív dostal Tošner
40.minuta - velká šance GAS, hráč s č.11 nahrával na velké vápno na hráče s č.10, ten z první tvrdě pálil levačkou a střela letěla kousek nad branku
44.minuta - velká šance GAS, domácí se dostali do brejku 3na2, hráč s č.7 nahrál hráči s č.10, ten podobně jako ve 40.minutě z první tvrdě vystřelil z penalty, ale střela šla těsně nad - to byla 100% šance
45.minuta - 0-1 poločas (hosté jsou fotbalovější, ale domácí mohli v posledních minutách 1.půle srovnat)
46.minuta - hosté střídají (Suk out - Bartoš in)
46.minuta - i domácí střídají (Šolc M. out - Švanda in)
47.minuta - šance NM, Černý V. byl faulován těsně za vápnem, Hnilička ale z přímého kopu branku netrefil
49.minuta - šance NM, Lakomý našel na vápně Černého V., ten z rohu střílel pouze do Tošnera
50.minuta - šance GAS, hráč s č.10 zpoza vápna střílel vedle
51.minuta - hra byla přerušena, protože při hlavičkovým souboji se zranili domácí hráč s č.4 a hostující David
53.minuta - GAS zahrává roh
54.minuta - šance NM, hosté se dostali do brejku 3na2, Hnilička nacentroval na Davida, ale ten mířil hlavičkou vedle
57.minuta - šance NM, Lakomý našel centrem na penaltě Davida, ten si místo střely z první míč dlouze zpracovával, následná střela se mu ale nepovedla a šla mimo
58.minuta - velká šance NM, Černý V. se dostal do brejku, běžel sám na Tošnera, těsně před velkým vápnem byl zezadu sražen domácím Šolcem, ale místo červené karty přišla pouze karta žlutá, z následného přímého kopu Černý V. trefil pouze obránce a od něj se míč odrazil na roh
59.minuta - NM zahrává roh
60.minuta - šance NM, Hnilička zleva centroval na Davida, ale brankář měl k míči blíž
60.minuta - domácí střídají (Brückler out - Koblížek in)
61.minuta - šance NM, Bartoš se dostal ke střele z 25m, ale Tošner kryl
63.minuta - šance NM, hosté se dostali do brejku, Černý z pravé strany hledal Davida, první centr byl zblokovaný, druhý centr zblokoval obránce
Hra se začíná přelévat z jedné strany na druhou, domácí stáhli hru na tři obránce a vytváří si šance, na druhou stranu hosté se častěji dostávají do brejkových situací
65.minuta - šance GAS, po nahrávce hráče s č.5 se ke střele dostal z levé strany velkého vápna hráč s č.6, ale těsně minul branku
66.minuta - šance NM, Kolenkár se dostal až na hranici malého vápna, hledal Bartoše, ale centr šel moc vysoko a domácí odvrátili
68.minuta - šance NM, po ose Kadera - David - Černý V. se posledně jmenovaný dostával ke střele, ale domácí stihli odkopnout na roh
69.minuta - hosté střídají (David out - Bruský in)
69.minuta - NM zahrává roh
70.minuta - šance NM, po faulu na Šindlera měli hosté výhodu přímého kopu z 35m, ale následný centr domácí odvrátili
71.minuta - šance NM, po faulu na Kaderu měli hosté výhodu přímého kopu z 20m, Šindler mířil metr nad branku
72.minuta - šance NM, Bruský našel centrem Bartoše, ten vběhl do vápna, byl lehce postrčen, ale penalta se nepískala
73.minuta - šance NM, Hnilička vypíchl domácímu obránci míč, z rohu velkého vápna tvrdě vystřelil, ale Tošner pěkným zákrokem vyrazil na roh
74.minuta - NM zahrává roh
78.minuta - velká šance NM, Bartoš po nahrávce od Bruského dostihl míč ve vápně domácích, nahrál na Černého V., ten míč minul, ale za ním byl Kolenkár, který vystřelil těsně vedle branky
79.minuta - šance NM, Hnilička obešel domácího obránce, nahrál do běhu Šindlerovi, ale ten bodlem střílel nad branku
80.minuta - GAS zahrává roh
81.minuta - z rohu centroval domácí hráč na malé vápno, Černý O. st. míč vyrazil mimo vápno
82.minuta - domácí střídají (hráč s č.9 out - hráč s č.13 in)
83.minuta - šance NM, po nahrávce od Bartoše se do brejku dostal Černý V., ale jeho střela šla do obránce, který se stačil vrátit
84.minuta - GAS zahrává roh
84.minuta - šance GAS, po centru z rohu přišlo několik střel domácích, které ale byly zblokovány a hosté odkopli mimo vápno
85.minuta - šance NM, další brejk hostů, tentokrát se do něj dostal Bartoš, který z hranice velkého vápna vystřelil těsně vedle
86.minuta - šance NM, Lakomý z 30m střílel kousek nad branku
87.minuta - hosté vstřelili branku (0-2 Bartoš, as. Lakomý) a je rozhodnuto, další brejk už hosté proměnili, Lakomý pěkně našel centrem Bartoše, který se řítil sám na brankáře a svoje solo proměnil
88.minuta - šance GAS, Kadera fauloval kousek za vápnem, domácí hráč s č.7 z přímého kopu tvrdě střílel do středu brány, Černý O. st. vyrazil
89.minuta - šance GAS, domácí se stále snaží, 2x za sebou stříleli na branku, hosté odvrátili, ale následně faulovali na hranici velkého vápna, z přímého kopu hráč s č.3 donutil Černého O. st. k parádnímu zákroku, díky kterému udržel nulu
90.minuta - GAS zahrává roh
91.minuta - hosté vstřelili branku (0-3, Šindler, as. Hnilička), už v nastaveném čase přidávají hosté třetí branku, Hnilička našel centrem za obranu Šindlera, který od půlky běžel sám na branku domácích a zkušeně proměnil.
92.minuta - šance GAS, domácí mají poslední příležitost změnit skore z přímého kopu z rohu velkého vápna, ale střela šla vedle
92.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 0-3 ft

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?