On-line:
1

Frýdlant B - Nové Město 3-2 (1-0)

A-Tým  08. června 2013  17:00

1.minuta - šance NM, Šindler střílel mimo bránu
2.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu
3.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil
6.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil
9.minuta - FR B zahrává roh
9.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu
12.minuta - FR B zahrává roh
14.minuta - velká šance FR B, Jelínek střílel z blízka, Kocourek zachránil
18.minuta - šance NM, Hnilička centroval z levé strany, Šindler hlavičkou mířil vedle
19.minuta - velká šance FR B, Jelínek prudce vystřelil z velkého vápna, Kocourek vytěsnil míč nad břevno
19.minuta - FR B zahrává roh
21.minuta - šance NM, Černý střílí nad bránu
22.minuta - velká šance NM, Šindler střílí na bránu, brankář zachránil
23.minuta - šance NM, Hnilička střílí na bránu, brankář zachránil
24.minuta - velká šance FR B, Jelínek střílí z blízka těsně nad bránu
24.minuta - FR B zahrává roh
24.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Jelínek) - domácí zahrávali roh, centr letící na malé vápno Kocourek vyrazil směrem k penaltě, kde se po zmatcích dostal k míči Jelínek a tvrdou střelou prostřelil vše, co stálo před ním.
27.minuta - velká šance FR B, tvrdou střelu vytěsnil Kocourek nad bránu
27.minuta - FR B zahrává roh
32.minuta - šance NM, Bartoš střílel mimo bránu
33.minuta - NM zahrává roh
36.minuta - šance NM, Černý centroval z pravé strany, David střílel mimo bránu
37.minuta - domácí střídají (Stejskal out - Kubát in), Stejskal střídá kvůli zranění
37.minuta - šance NM, do pěkné šance se dostával Šindler, bohužel míče se před ním dotkl Černý, který stál v těsném ofsajdu
44.minuta - šance FR B, střelu vytěsnil Kocourek na roh
44.minuta - FR B zahrává roh, domácí přímo z rohu trefují tyč
45.minuta - 1-0 poločas
47.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Jelínek) - po kombinaci se do zakončení dostal Jelínek a zblízka prostřelil Kocourka
50.minuta - šance NM, David střílí mimo bránu
51.minuta - šance FR B, Kocourek střelu vyboxoval
52.minuta - šance FR B, přímý kop šel těsně nad
53.minuta - hosté střídají (Černý out - Suk K in), Černý střídá kvůli zranění
55.minuta - šance NM, Hnilička střílí mimo bránu
56.minuta - hosté vstřelili branku (2-1, Šindler, as. Kolenkár) - Kolenkár přešel přes dva protihráče, hezky uvolnil Šindler, který běžel sám na bránkáře a zblízka se nemýlil.
61.minuta - šance NM, David střílí na bránu, domácí brankář zachránil
63.minuta - šance FR B, Jelínek hlavou mířil těsně nad bránu
64.minuta - šance NM, po kombinace se k tvrdé přízemní střele z hranice vápna dostal David, bohužel mířil jenom do brankáře
66.minuta - hostující hráč (Bruský) obdržel žlutou kartu po tvrdém zákroku na domácího Jelínka
68.minuta - šance NM, Lakomý střílí mimo bránu
70.minuta - šance FR B, domácí běželi ve čtyřech proti dvěma obráncům NM, ale míč skončil mimo bránu
70.minuta - hosté střídají (Jalovičár out - Suk L. in)
71.minuta - šance NM, Hnilička tvrdou střelou ohrozil domácí bránu, brankář vyrazil na roh
71.minuta - NM zahrává roh
72.minuta - šance NM, Bartoš střílí mimo bránu
73.minuta - šance NM, Hnilička střílí na bránu, brankář vyrazil na roh
73.minuta - NM zahrává roh
73.minuta - šance NM, Kadera střílí mimo bránu
75.minuta - domácí vstřelili branku (3-1, Netolický ml., as. hráč Jelínek), hosté stáhli hru na tři obránce, domácím se povedlo přečíslit hostující obranu 4na3, po kombinaci nahrával Jelínek na volného Netolického a ten sám před Kocourkem nezaváhal
76.minuta - šance NM, Kadera přešel přes dva obránce, vystřelil na bránu, ale brankář chytil
77.minuta - šance NM, Suk K. přestřelil bránu
78.minuta - šance NM, Suk L. střílí na bránu, ale brankář zachránil
79.minuta - FR B zahrává roh
80.minuta - šance FR B, střela šla mimo bránu
83.minuta - NM zahrává roh
83.minuta - šance NM, Hnilička střílí mimo bránu
86.minuta - šance NM, Suk L. střílí mimo bránu
87.minuta - šance NM, David střílí mimo bránu
89.minuta - NM zahrává roh
89.minuta - hosté vstřelili branku (3-2, Lakomý), hosté se po rohu dostali k odraženému míči, přibližně z 25.metrů se do míče opřel Lakomý, jeho tečovaná střela přeskočila brankáře a zapadla do branky
90.minuta - hostující hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za řeči
91.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 3-2 ft

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?