1

Václavice - Nové Město 2-2 (1-0)

A-Tým  18. května 2013  20:00
Utkání bylo odehráno v Hrádku na Nisou
7.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
14.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
18.minuta - šance VÁC, přímý kop z 12m, střela skončila na zdi
19.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, Kocourek si se střelou poradil
19.minuta - VÁC zahrává roh
21.minuta - šance NM, Šindler v samostatném úniku střílí, brankář zachránil
23.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, Kocourek si se střelou poradil
25.minuta - šance NM, Hnilička centroval z levé strany, míč šel přes celé malé vápno, ale nikdo z NM nedokázal zakončit
26.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil
28.minuta - šance NM, Bartoš střílí na bránu, brankář zachránil
29.minuta - VÁC zahrává roh
29.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
33.minuta - šance NM, Černý střílí na bránu, brankář zachránil
34.minuta - VÁC zahrává roh
40.minuta - VÁC zahrává roh
40.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, byla zblokovaná obránci NM
42.minuta - domácí vstřelili branku (1-0, Svoboda, as. Stránský) - VÁC se dostali po chybě hostující obrany do přečíslení 2na1, Stránský střílel nejprve do tyče, ale Svoboda už dával do prázdné brány bez problémů.
45.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
45.minuta - 1-0 poločas
46.minuta - hosté střídají (Bruský out - Suk K. in)
46.minuta - hosté vstřelili branku (1-1, Šindler, as. Černý ), Šindler vyrovnává po chybě domácího brankáře na 1-1. Černý zprava centroval na Šindlera, ten si míč zpracoval, obešel obránce a běžel na bránu domácích, kde se mezitím vracel domácí brankář ke své bráně, při návratu ale nešťastně upadl a již se nestačil vrátit do své brány. Šindler střílí do odkryté části brány.
47.minuta - NM zahrává roh
50.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
51.minuta - hosté střídají (Suk L. out - R.David in)
52.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, R.David, as. Hnilička), David se po minutě pobytu na hřišti dostal z hranice vápna ke střele, ta byla tečována domácím obráncem těsně před brankářem a ten již nestačil na polovysokou střelu zareagovat
54.minuta - šance NM, Černý střílel mimo bránu
56.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, Kocourek si se střelou poradil
57.minuta - šance NM, David dvakrát po sobě střílí na bránu, ale brankář zachránil
57.minuta - šance NM, Černý střílí mimo bránu
60.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
63.minuta - hosté střídají (Kolenkár out - Láznický in)
65.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
68.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
69.minuta - domácí střídají (Chovanec out - Braha in)
75.minuta - šance NM, Lakomý střílí těsně nad bránu
76.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
77.minuta - šance VÁC, střela šla mimo bránu
81.minuta - šance NM, Černý střílí mimo bránu
82.minuta - šance NM, Láznický střílí na bránu, brankář zachránil
83.minuta - domácí vstřelili branku (2-2, Tynek, as. Leibl), Leibl unikl po levé straně, nacentroval před bránu, kde byl nekrytý Tynek a ten tvrdou ranou pod břevno nedal Kocourkovi šanci
85.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, Kocourek zachránil
85.minuta - NM zahrává roh
89.minuta - šance VÁC, střela šla na bránu, Kocourek zachránil
90.minuta - konec zápasu (2-2 ft)

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?