On-line:
1

Vratislavice - Nové Město 1-7 (1-4)

A-Tým  18. srpna 2013  17:00

4.minuta - NM zahrává roh
5.minuta - hosté vstřelili branku (0-1, David, as. Hnilička), Hnilička hezky uvolnil Davida, který postupoval z levé strany až na malé vápno, vystřelil a brankář si s pomocí tyče srazil míč do brány.
7.minuta - velká šance NM, K.Suk se dostal do samostatného úniku, ale branku přestřelil
8.minuta - velká šance NM, K.Suk přihrál na velké vápno Kolenkárovi, který mířil těsně mimo branku
11.minuta - domácí vstřelili branku (1-1, Vrána), domácím se kombinací a následnou střelou zpoza velkého vápna, která byla ještě tečována, povedlo srovnat skore. Kocourek na střelu nedosáhl.
12.minuta - hosté vstřelili branku (1-2, V. Černý, as. K.Suk), po pěkné kombinaci se k míči dostal K.Suk, který zprava nahrál k místu pokutového kopu, kde stál V.Černý a ten střelou k tyči uklidil míč do branky
16.minuta - hosté vstřelili branku, po centru Hniličky vstřelil V. Černý branku, ale protože stál v těsném ofsajdu, branka nebyla uznána.
17.minuta - hosté vstřelili branku (1-3, V. Černý, as. Kadera), Kadera přihrál na volného Černého a ten už si s míčem poradil a vstřelil svojí druhou branku v zápase
18.minuta - velká šance VRA, domácí hráč tvrdě vystřelil zpoza vápna, ale Kocourek střelu vyrazil na roh
18.minuta - VRA zahrává roh
22.minuta - šance VRA, domácí hráč vystřelil z hranice velkého vápna, Kocourek chytil
27.minuta - hostující hráč (Hnilička) obdržel žlutou kartu za zakopnutí míče po odpískání
29.minuta - domácí střídají kvůli zranění (Rokoský out - Gebrián in)
33.minuta - hosté vstřelili branku (1-4, K.Suk, as. David), po ose Kadera - David dal K.Suk patičkou zblízka čtvrtou branku hostů
35.minuta - šance VRA, přímý kop z 20m, střela šla nad
39.minuta - velká šance NM, David přihrál do volného prostoru Kolenkárovi, který běžel sám na branku, vystřelil, ale jeho střela měla opačnou faleš a šla mimo
43.minuta - VRA zahrává roh
45.minuta - 1-4 poločas
48.minuta - šance VRA, přímý kop z 25m končí na tyči
51.minuta - hostující hráč (Lakomý) obdržel žlutou kartu za řeči
51.minuta - šance VRA, z volného kopu z levé strany nacentroval domácí hráč na spoluhráče, ale jeho hlavička skončila vedle
54.minuta - domácí hráč (Preissler) obdržel žlutou kartu za faul
56.minuta - šance VRA, domácí hráč z 20m vystřelil na bránu, ale Kocourek si se střelou poradil
60.minuta - šance NM, Lakomý se dostal ke střele z 20m, ale střela šla nad
63.minuta - velká šance NM, po centru zleva od V. Černého hlavičkoval z bezprostřední blízkosti R.David těsně vedle branky domácích
64.minuta - domácí střídají (Hlava out - Šída in)
66.minuta - velká šance VRA, štěstí v neštěstí měl hostující tým, střelu domácího hráče ztečoval O. Černý na tyč.
68.minuta - hostující hráč (David) obdržel žlutou kartu za řeči
70.minuta - šance NM, Kolenkár vystřelil zpoza vápna, ale jeho střela trefila střed branky a brankář si s ní poradil
74.minuta - šance VRA, domácí zahrávali volný přímý kop z 25m, střela šla nad
76.minuta - šance NM, po ose Lakomý - Kadera - David posledně jmenovaný střílí těsně vedle branky
77.minuta - hosté vstřelili branku (1-5, David, as. Lakomý), po přihrávce od Lakomého uklidil pohotově David míč do sítě
78.minuta - šance VRA, Šída pěkně vystřelil z 20m, ale Kocourek si se střelou poradil
79.minuta - hosté střídají pro zranění (O.Černý out - R.Suk in)
82.minuta - šance VRA, domácí hráč vystřelil zpoza vápna, Kocourek si poradil
83.minuta - hosté vstřelili branku (1-6, David, as. Lakomý), Lakomý našel přihrávkou na středu Davida, ten si všiml, že je domácí brankář více z branky a pěkným lobem ho překonal. Je to jeho třetí branka v utkání.
84.minuta - šance NM, do brejku se dostal na nezvyklým místě útočníka hrající klasický obrance R.Suk, vystřelil z 20m, ale brankář si střelou poradil
85.minuta - šance NM, opět se R.Suk dostal ke střele, ale tentokrát mířil vedle
87.minuta - domácí střídají (Krejčík out - Vavřena in)
88.minuta - hosté vstřelili branku (1-7, David, as. Kolenkár), tak to už je debakl domácích, Kolenkár pěknou nahrávkou našel Davida, který běžel sám proti domácímu brankáři a nemýlil se. Dal svojí čtvrtou branku v zápase.
90.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 1-7 ft
Jedno z nejlepších venkovních utkání NM.

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?