On-line:
1

Nové Město-Dětřichov 3-0 (0-0)

A-Tým  24. srpna 2013  17:00

11.minuta - DĚT zahrává roh
11.minuta - šance DĚT, hlavička šla vedle
13.minuta - šance NM, Černý V. z přímého kopu z 20m mířil nad
15.minuta - šance DĚT, přímý kop z levé strany z 20m, střela šla nad
21.mintua - šance NM, Černý V. poslal přízemní nahrávku z levé strany, míč prošel brankáři Zemanovi pod rukou, ale na druhý pokus zachránil
22.minuta - šance NM, David střílel z 20m, ale střela šla vedle
23.minuta - velká šance NM, Suk K. z pravé strany nahrál Davidovi na hranici velkého vápna a ten vyslal tvrdou střelu do středu brány, Zeman kryl
28.minuta - DĚT zahrává roh
29.minuta - velká šance DĚT, po chybě domácí obrany se hráči DĚT dostali ke třem střelám za sebou, první dvě byly zblokované, poslední Kocourek vyrazil na roh
29.minuta - DĚT zahrává roh, po rohu hlavičkoval hráč DĚT vedle
31.minuta - šance NM, Černý V. zahrává přímý kop z 30m, ale střela šla nad
32.minuta - šance DĚT, střela šla na bránu, ale Kocourek chytil
33.minuta - šance DĚT, střela šla nad
34.minuta - DĚT zahrává roh
35.minuta - DĚT zahrává roh
35.minuta - šance DĚT, po rohu se dostal ke střele hráč s č.7, ale branku přestřelil
36.minuta - šance NM, Hnilička pěkně přihrál Davidovi, ten z 25m šajtlí vystřelil, ale brankář chytil
38.minuta - šance DĚT, hráč s č.14 si obhodil domácího obránce (Černý O.), dostal se na roh velkého vápna, ale následnou střelu zblokoval Šindler
39.minuta - šance DĚT, centr zleva, hráč s č.10 hlavičkoval na bránu, ale Kocourek chytil
39.minuta - šance DĚT, střela zpoza velkého vápna šla nad
40.minuta - šance NM, David se dostal ke střele z 20m, ale ta šla mimo
41.minuta - šance DĚT, hráč s č.5 (kapitán hostů) střílel z 20m těsně vedle
42.minuta - velká šance NM, z přímého kopu z 25m trefil Černý V. břevno...asi největší šance v 1.poločase.
45.minuta - 0-0 poločas, (1.půle opravdu moc pěkný fotbal nepřinesla)
47.minuta - DĚT zahrává roh
49.minuta - velká šance DĚT, hráč s č.10 křížnou přízemní střelou líznul tyčku
51.minuta - hostující hráč (s č.12) obdržel žlutou kartu za faul
52.minuta - DĚT zahrává roh
53.minuta - DĚT zahrává roh
53.minuta - domácí hráč (David) obdržel žlutou kartu za faul
54.minuta - šance DĚT, hráč s č.11 tvrdě vystřelil zpoza vápna, střela šla nad
55.minuta - NM zahrává roh
58.minuta - šance DĚT, střela šla nad
58.minuta - domácí střídají (Suk K. out - Bartoš in)
63.minuta - hostující hráč (s č.10) obdržel žlutou kartu za úmyslné hraní rukou ve vápně domácích
64.minuta - DĚT zahrává roh
65.minuta - DĚT zahrává roh
69.minuta - domácí vstřelili branku (1-0 Kadera, as. Šindler), Šindler pěkně přihrál z půlky na velké vápno Kaderovi, který si míč zpracoval, obešel na vápně hostujícího obránce a střelou, která se otřela o břevno, otevřel skore
70.minuta - domácí vstřelili branku (2-0, Bartoš, as. Černý V.), tak to byla smrtící dvouminutovka domácích, Černý V. se dostal zleva s míčem až těsně k brankové čáře, vniknul do velkého vápna, zde obešel tři hostující obránce a předložil míč na malé vápno Bartošovi, který na dlouhou nohu umístíl míč k levé tyči, Zeman na míč nedostáhl
71.minuta - NM zahrává roh
73.minuta - velká šance NM, Kolenkár se po přihrávce od Jalovičára dostal ke střele, ale ta šla těsně nad
74.minuta - DĚT zahrává roh
75.minuta - šance NM, Černý V. se chybě hostující obránce (s č.5) dostal k velkému vápnu, nikým neobtěžován vystřelil, ale střela šla vedle
76.minuta - šance DĚT, přímý kop z 25.m, hostující hráč nacentroval, ale hlavička šla nad
76.minuta - kuriózní situace - hostující hráč (s č.4) dostává žlutou kartu za faul a zároven kapitán hostujícího týmu (s č.5) dostává žlutou kartu za to, že jeho spoluhráč (s č.4) si ponechal po celý zápas prsten :)
78.minuta - a je rozhodnuto - domácí vstřelili branku (3-0, Hnilička, as. Lakomý), podobně jako první branka padla i ta poslední v zápase, Lakomý dostal přihrávku od Šindlera, od půlky nacentroval na penaltu na Hniličku a ten rovnou z voleje umístil střelu k levé tyči hostující branky.
79.minuta - NM zahrává roh
81.minuta - velká šance DĚT, z přímého kopu zahrozil hostující kapitán, vystřelil přesně k tyči, ale Kocourek vyrazil na roh
81.minuta - DĚT zahrává roh
81.minuta - domácí střídají (David out - Bruský in)
83.minuta - šance NM, Hnilička zlevé strany polocentrem-polostřelou hledal Bruského, ale ten na míč nedosáhl
85.minuta - šance NM, opět Hnilička centruje, tentokrát přesněji, Bruský ale rybičkou míří vedle
88.minuta - šance DĚT, přímý kop z 20m šel doprostřed branky, Kocourek v pohodě chytil.
90.minuta - rozhodčí ukončil zápas - 3-0 ft

Na rohy: 3-11
Žluté karty: 1-3

1.půle moc koukatelná nebyla. Odehrávalo se v ní spousta osobních soubojů, hra byla často přerušovaná. Hosté byli malinko fotbalovější, ale do vážnější šance se nedostali. Ve 2.půli se až do první branky domácích hra moc nelišila. Hosté si až moc často začali všímat rozhodnutí sudího a vše neustále komentovali. Stejně jako v 1.půli byla hra často přerušovaná. Po dvou pěkných brankách domácích v 69. a 70. bylo rozhodnuto.

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?