1

Sokol Smečno - SK Slavoj Pozdeň 4:7 (3:5)

A-Tým  26. října 2019  20:53
Po debaklu jak na hokeji ...
První dvě příležitosti hosté spálili, ale domácí v 5.minutě dali pas za obranu a díky V. Bažovi vedli 1:0. Pozdeňský tah na bránu byl však místy zdrcující a tak jejich hráči dokázali za sedm minut rychle otočit na 1:3. V 11.minutě při rohu Petržílky předskočil Hotový brankaře a hlavou poslal balon do sítě na 1:1, tři minuty na to centr Petržílky propadl až k P. Štěpánkovi a už hosté vedli. Za další čtyři minuty utekl domácí obraně aktivní Petržílka, obstřelil gólmana a bylo to 1:3. Trochu to hosty uspokojilo a trochu díky nerovnému terénu už po dvou minutách snížili hráči Smečna Pokorným na 2:3. Další chyba Pozdně ve 25.minutě měla za následek únik po křídle a volný P. Bažo vyrovnal na 3:3. Tento stav hosty vyburcoval k větší aktivitě, jenže čtyři šance nedokázali realizovat. Až ve 35.minutě zpětnou přihrávku Hotového poslal do sítě Hadrika a o pět minut později důrazný M. Štěpánek zvýšil na 3:5.
Již po čtyřech minutách druhé půle prostrčil Hotový míč mezi obránci a P. Štěpánek umístil merunu k tyči branky Smečna - 3:6. Zdálo se být rozhodnuto, ale jen dvě minuty stačily zapomenutému V. Bažovi ke korekci na 4:6. Po té Petržílka těsně minul šibenici branky domácích, avšak v 63.minutě Hadrika posadil balon na hlavu Šubrtovi, který zamířil přesně k tyči na 4:7. To už Pozdeň třímala otěže utkání ve svých rukou a na další gólovou odpověď už se smečenští nezmohli, i když příležitost k tomu měli. Výsledek podržel reflexivním zákrokem gólman Košta a pak ještě domácí z dálky trefili břevno.