On-line:
1

27. dubna 2017  13:03
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:
"Utkání mělo v úvodu vysoké tempo, v první půli jsme více drželi míč, ale chyběla nám kvalita provedení finální fáze. Soupeř se do hry moc nedostával, využil však hned svou první příležitost. Po nakrátko rozehraném přímém kopu se prosadil v brankovém území. Poločas skončil tedy 0:1. V druhé půli byl obraz hry velmi podobný. My jsme se zlepšením hry na útočné polovině dostali i do několika nadějných příležitostí, ale scházela nám přesnost v zakončení. Pět minut před koncem jsme se dočkali a vyrovnali zásluhou precizně provedeného přímého kopu v podání Musila. Nadále jsme byli aktivní. Dvě minuty před koncem po kontaktu v pokutovém území rozhodčí nařídil přísnou penaltu, kterou Musil proměnil a upravil skóre na konečných 2:1."