On-line:
1

CÁBELÍCI OPĚT BODOVALI

A-Tým  25. října 2015  12:21
Ve 12. kole ČFL se králodvorští Cábelíci představili proti aktuálně 9. celku FC MAS Táborsko B, v jehož dresu se vzhledem k páteční předehrávce A-mužstva ve Znojmě objevilo hned osm hráčů s ligovými zkušenostmi.
FK KRÁLŮV DVŮR – FC MAS TÁBORSKO B 1:0 (0:0)
Branky: 59. Petr
ŽK: 39. Volešák, 40. Šindelář (KDV) – 65. Sall (TBB)

FK Králův Dvůr: Krček – Petr, Šilhavý, Holý, Šindelář - Procházka (80. Hlinka), Soldát, Volešák (88. Kraus), Balšánek, Pilík - Hadaščok (74. Hájek)
Náhradníci: Kočí, Hájek, Kraus, Eliáš, Junek, Hlinka, Kilián

FC MAS Táborsko B: Bojčuk – Kotrba, Nešický (77. Vavřina), Froněk, Chotovinský (C), Turek, Stoszek, Dordič, Smetana, Rabiňák (61. Bakule), Sall (89. Nohava)
Náhradníci: Vavřina O., Bakule, Novák, Peterka, Vavřina J., Nohava

Rozhodčí: Šedivka – Vodrážka, Brychta . . . . spokojených diváků 200

Úvod zápasu patřil domácím, ale v 15. minutě se hostům povedl rychlý protiútok, který zakončil povedenou střelou Kotrba a domácí gólman Krček vyrážel na roh. Ve zbytku prvního poločasu se domácí dostali do několika šancí, ale hostujícího Bojčuka nepřekonali ani Pilík či Šindelář.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s jasným cílem – překonat výborného Bojčuka. To se nakonec povedlo v 59. minutě domácímu M. Petrovi, když po centru na zadní tyč přesnou střelou poslal Cábelíky do vedení 1:0. V 70. minutě bylo málem vyrovnáno, ale domácí Krček výborným zákrokem zastavil hlavičku Nešického a následně Šilhavý uklidil míč do bezpečí. Ve zbytku zápasu se snažili domácí zvýšit vedení, ale fantastický Bojčuk už žádnou střelu za svá záda nepustil a utkání tak skončilo hubenou, ale zaslouženou výhrou domácích Cábelíků.

Domácí tak už 8 zápasů udrželi čisté konto (6x Krček, 2x Kočí) a se ziskem 31 bodů jim patří pěkné 3. místo v aktuální tabulce ČFL.