On-line:
1

CÁBELÍCI SE ROZJELI !!!

A-Tým  20. září 2015  10:28
I ve druhém domácím zápase v tomto týdnu králodvorští Cábelíci neinkasovali a po trefách Tomáše Šilhavého a Jakuba Balšánka si připisují další 3 body do tabulky ČFL a před pohárovým zápasem se SPARTOU se vezou na vítězné vlně.

FK KRÁLŮV DVŮR - SK BENEŠOV 2:0 (1:0)

Branky: 17. Šilhavý, 69. Balšánek
ŽK: Soldát (KDV) – Žák (BNS)

FK Králův Dvůr: Kočí – Petr (C), Hájovský, Šilhavý, Šindelář - Procházka, Soldát, Balšánek, Pilík - Kraus, Volešák.
Náhradníci: Holý, Sabou, Eliáš, Hlinka, Junek, Červeňák, Krček

SK Benešov: Štěpánek – Preisler, Štancl, Laštovka, Zakostelský (C), Vrňák - Čapek, Rejhon, Balata, Micka, Skopec.
Náhradníci: Braný, Žák, Šíma, Svoboda, Tetour

Rozhodčí: Benedikt – Rejžek, Grimm . . . diváků 200

Po středeční výhře nad Pískem v dalším domácím utkání splnili Cábelíci roli favorita a porazili Benešov Výhra se však nerodila snadno, Benešov se představil v Králově Dvoře v dobrém světle, snažil se o kombinaci, avšak do výraznějších šancí se nedostával. Utkání se povedlo domácímu Jakubovi Balšánkovi, kdy nejprve jeho střelu v 17. minutě pohotově usměrnil za záda hostujícího gólmana Šilhavý - 1:0!

Ve druhém poločase pak sám v 69. minutě krásnou střelou ze třiceti metrů definitivně domácí uklidnil - 2:0! Cábelíci poté už kontrolovali hru, v závěru sice nevyužili brejkové situace, ale utkání nakonec dovedli do zaslouženého vítězství.

Ohlasy utkání:
Jakub Balšánek, záložník: Utkání nebylo vůbec jednoduché, Benešov se prezentoval výbornou kombinační hrou a měl více ze hry. Dokázali jsme však vstřelit první branku a to určilo ráz utkání. Ve druhé půli jsme se již soustředili na zabezpečenou obranu a podnikali rychlé brejky, po jednom z nich jsem se dostal k odraženému balonu a zhruba ze 30-ti metrů zkusil přelobovat hostujícího gólmana. Povedlo se mi to dokonale a balón zapadl od břevna do sítě. Byl to jeden z nejhezčích gólů, co jsem kdy dal.... Za 3 body jsme strašně rádi a teď už se všichni těšíme na středeční sváteční zápas se Spartou.

Tomáš Šilhavý, obránce: Po 14-ti dnech jsem nastoupil po zranění, jsem rád, že jsme neikasovali, vstřelený gól je pro mě třešnička na dortu. Zvládli jsme těžké dva domácí zápasy, naše myšlenky se nyní již samozřejmě ubírají hned k dalšímu středečnímu utkání, kdy hostíme v rámci 3.kola pražskou Spartu...