Házená

Černuc - Pozdeň 3:1

A-Tým  18. května 2015  10:24
Lepší zaslouženě zvítězil ...
Po třech veleúspěšných domácích zápasech hosty hráči Černuce vrátili zpátky na zem. Od úvodního hvizdu rozhodčího P. Kindla je pouštěli na svou polovinu hřiště jen sporadicky a snažili se rozhodnout. V 11.minutě přišel centr zprava a před malým vápnem domácí útočník hlavou dal na zasloužených 1:0. Po jednom z protiútoků se snažil zakončit pozdeňský Tyluš, jenže mířil brankaři do náruče. Černuc se dál pokoušela o zteč, ale hostům se postupem času začalo dařit udržet balon déle na kopačkách a tím i vyrovnat hru. Vyrovnat mohl Erba, jenž se ve 39.minutě ocitl za obranou Černuce, ale mířil vysoko nad bránu. O srovnání skóre se přičinil stoper domácího celku, jehož obral o míč Erba, který následně obešel jeho i vyběhnuvšího gólmana a do prázdné brány dal na 1:1. Do poločasu chyběly jen dvě minuty. V poslední minutě prvního dějství se však opakovala situace z 11.minuty - centr zprava a nabíhající černucký útočník z malého vápna opět hlavou strhl vedení na stranu domácího týmu.
Také v úvodu druhého poločasu domácí měli více ze hry, ale jedinou střelu, která směřovala do branky, vytlačil brankař Zelený nad břevno. V 57.minutě po závaru před bránou Černuce mohl vyrovnat Tyluš, ale trefil jen stopera stojícího v jinak prázdné svatyni. Velká škoda pro hosty, utkání se mohlo vyvíjet jinak, protože v 64.minutě pak přišla nečekaná minela na polovině hřiště v podobě přihrávky přímo na nohu soupeře a hráč Černuce proměnil svůj sólový únik ve třetí gól domácích - 3:1. Ti pak hrozili hlavně z trestných kopů, ale 3x jen o málo minuli. Stejně naložili s pokutovým kopem v 88.minutě a jejich poslední možnost těsně před koncem srazil gólman Zelený na roh.
Černuc si rozhodně vyhrát zasloužila ...