Házená

Otvovice - Pozdeň 2:3

A-Tým  23. června 2015  06:33
... dvojí zvrat v utkání !
S úvodním hvizdem rozhodčího se hustě rozpršelo, ale déšť byl spíše ku prospěchu věci. Od začátku se hrálo nahoru dolů a bylo vidět, že nikomu o nic nejde. Již ve 4.minutě zasprintoval 50 metrů A. Sachl, předal míč P. Štěpánkovi, ten přistrčil na bráchu Martina a pozdeňští vedli 1:0. Pak hráli zase domácí, ale ze své šance vytěžili jen tyč. Na obou stranách se zahrávaly nebezpečné standardní situace, ale oba gólmani byli bezchybní a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1.
Začátek druhého poločasu vyšel domácím na 200%. Hned po zahájení hostující obrana neuhlídala opakovanou rozehrávku trestného kopu a Maršoun tváří v tvář brankaři Zelenému nezaváhal. Ještě se hosté nevzpamatovali z vyrovnání a přišel zbytečný faul před vápnem. Domácí exekutor Maršoun se přes nastavenou zeď trefil přesně - 2:1. V těchto chvílích byly Otvovice jasně lepší, ale svatyni Pozdně hájil s velkým vypětím Zelený. Pak se však průběh utkání otočil o 180° a zase byli ve hře hráči Pozdně. Nejprve domácí záložník ve zmatku napálil nejhezčí střelou zápasu vlastní břevno a pak unikl po straně Koded, předložil nahrávku P. Štěpánkovi, který s přispěním obránce přeloboval brankaře a vyrovnal na 2:2. Potom přišla chvíle navrátilce T. Cífky, který ze vzduchu stáhl těžkou přihrávku z vlastní poloviny a uvolnil P. Štěpánka. Ten přechytračil tři obránce a do šibenice umístil vítězný gól hostů - 2:3. Domácí se pak tlačili za vyrovnáním, ale hosté už jim nic nebezpečného nedovolili a vítězství v posledním zápase této sezóny bylo jejich ...