Házená

Žižice - Pozdeň 3:0

A-Tým  06. října 2014  11:58
Pozdeňští přijeli bez střelce ...
Obrovskou šanci po průniku A. Sachla měl hostující P. Štěpánek, jenže mířil do břevna a následnou dorážku dal A. Sachl vedle. To na druhé straně se podařilo domácím vsítit, když ve 20.minutě se štěstím protlačili balon do sítě – 1:0. Další možnosti Pozdně nevyužili P. Sachl hlavou po rohu a Mansfeld, jenž mířil do boční sítě. Pak o chlup minul žižický střelec a po něm další hlavička P. Sachla letěla těsně vedle. Ve 40.minutě nedokázal zakončit P. Štěpánek a chvíli po něm Mansfeld z hranice vápna dal těsně vedle.
V úvodu druhého poločasu M. Štěpánek nedal a pak neprošel mezi obránci. Naproti tomu domácí v 57.minutě z malého vápna přestřelili. Po této akci pak hosty zmáčkli, měli několik rohových kopů a dvakrát orazítkovali břevno. Pozdeňští to přežili a dokonce se P. Sachlovi podařilo vyrovnat, ale sudí Kalík na pokyn pomezního odpískal ofsajd !?! Rozhodčí naší snahu hostů definitivně „potrestal“ v 67.minutě, kdy žižický útočník stáhl ve vápně A. Šubrta a pohodlně skóroval – 2:0. Dál kluci z Pozdně snažili vstřelit gól, ale L. Mansfeldovi ukopl balon obránce, pak A. Sachl po hezké kombinaci přestřelil a P. Štěpánek ze 14i metrů těsně minul. Konečnou podobu výsledku dala utěšená střela žižického záložníka z pětadvaceti metrů deset minut před koncem – 3:0. Příliš kruté …