MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Němčany- Lovčičky 5:0

08. října 2013  09:05

Zdravím všechny,v neděli jsme udělali další bodíky a napravili jsme zpackaný zápas v Kroužku.Zápas začal ve velkým tempu a obě mužstva držela střed pole,bez nějakých šancí.Až desátá minuta přinesla naše vedení,Kuba hodil překvapivě aut,a Jachec pohodlně zavěsil 1:0.To bylo od něho bohužel vše,protože se zranil a musel vystřídat.Dál se hrálo bojovně a čím víc jsme se tlačili do zakončení a Kuba po Vázově centru dává na 2:0.Druhá půlka už se hrála vícemeně na půli soupeře a o pěkné akce a goly nebyla nouze.Pěkný ťukec ve středu pole a Lukas běží sám na brankáře,nehamouní a předloží Lubasovi tutovečku na podnose 3:0.Lubas zahrává roh a pěkný výskok Kuby 4:0.No a paráda na konec,Pecan dostane míč do běhu,pohraje si z obráncem a nahrává Lubasovi proti noze,který vymete z 30ti pavučinu brankáři hosti.Zasloužená výhra,ale nijak lehká,protože soupeř hlavně v první půli hrál pěkný fotbal a bude tvrdý oříšek pro všechny.Tak a teď ráno v deset do sousedních Letonic na malé derby.