Házená

Pozdeň - Zlonice 2:2

A-Tým  30. září 2011  08:08
Hosté prohospodařili dvoubrankové vedení ...
Jako by se domácí zalekli soupeře a jeho postavení v tabulce. To byl úvod zápasu s týmem, který v Pozdni vyhrál naposledy před šesti lety. Již v 7.minutě po rohovém kopu skončila v síti hlavička Douši a stejný hráč v úniku trefil nohy brankaře Zeleného o dvě minuty později a pak hned ještě pálil bez přípravy těsně nad břevno. Domácí celek se nakonec probral a v 15.minutě Petr Štěpánek přehodil gólmana, ale i branku. Pěknou kombinaci bratří Štěpánků ve 23.minutě zakončil Martin tvrdou střelou do náručí brankaře Zlonic. Pozdeňští se snažili o vyrovnání a tak se po rychlém brejku soupeř dostal do přečíslení a vedení 0:2 zásluhou Nagyho.
Ve druhém poločase místní borci vystupňovali tlak a nutili soupeře k chybám. Jednu z nich v 54.minutě po slalomu nevyužil. Zlonice se soustředily na hlídání náskoku a postupně přestaly stíhat. Ve 23.minutě Sachl ještě mířil hlavou do tyče, ale minutu na to po rohovém kopu se už nemýlil a snížil hlavičkou na 1:2. Další akce Pozdně končily nepřesnými střelami ze střední vzdálenosti a tak se zaslouženého vyrovnání dočkala až v 86.minutě, kdy Švácha fauloval Petra Štěpánka pronikajícího do šestnáctky. Z nařízeného pokutového kopu Hotový se štěstím vyrovnal na konečných 2:2. Závěrečné minuty se nesly ve znamení ostrých faulů a byly plné vzájemného slovního napadání a také postrkování. Hosté, bohužel, své selhání neunesli a vinu hledali hlavně u rozhodčích.