MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

24. června 2013  10:52

Tak nám skončila další sezona a na poslední zápas,k nám dojelo mužstvo Bošovic.Bez čtyř hráčů základní jedenáctky,jsme zápas zvládli na jedničku.první půle přinesla náš místy až drtivý tlak a moc,moc šancí.Kuba si na lajně pohraje s obráncem,centruje a Messi(keňa) důrazem dává na 1:0.Kombinace ve středu pole(Luba tentokrát nemá Pecánka),tak si dává s Jarem,přihrávka na rozběhnutého Kopajdy,střela k tyči 2:0.Další akce kdy jdeme do brejku,Kuba dává přihrávku jako na podnosu Lubovi a kanonýr se nemýlí 3:0.Naši obránci založí další útok(dnes hrají bez chyb a v pohybu,že by to bylo tím že nehraje Edgar no?),míč si bere Jara a po samostatné akci a střele za hranicí vápna dává na 4:0.Pak si obránce hostí hraje na kouzelníka s míčem,jenže na starého mazáka Lubi si nepřijde,sprint k bráně,nahrávečka Messimu a k údivu všech fandů Keňa dává 5:0.Hrajeme dobře se spoustou nahrávek,střel a šancí,fanoušci jsou spokojení a je tu poločas.V druhé půli už jen kontrolujeme hru a šestý gol je jako z pera fotbalových učebnic.Luba získá míč dává Víťovi,ten z první vrací,Luba hned Jarovi,který také z první lobuje obranu Lubovi k nožce a to nemohlo skončit jinak než brankou 6:0.Ke konci se i jiskřilo,obránce hostí si vybíjí flustraci na našem benjamínkovi Lukasovi,a jde si odpočinout do kabin,naše přesilovka trvá jen chvíli,Keňa sjednává odplatu a maže také do sprch.Tím to skončilo utkání a celé jaro.Nebít odfláknutého zápasu v Křižanovicích a smolné porážky od Hodějic(první dva zápasy) tak jsme nepoznali porážku,jedenáct zápasů v řadě bez prohry je výsledek poctivé práce všech kolem našeho mužstva.Začali chodit diváci,za co jim moc děkujeme a je vidět,že se naší hrou baví.Je potřeba neusnout na vavřínech a dál poctivě makat a snažit se.Vrátí se snad už konečně naši odchovanci(Váza a mladí dorostenci),aby jsme byly ještě silnější a zkušenější.Chci všem ještě připomenout,že jsme založili naši rezervu "B" mužstvo,tím to jim přejeme hodně úspěchu a zdaru v novém ročníku.Začali nám fotbalové prázdniny,i když jen krátké,jak říkám musíme makat,aby jsme nevyšli ze cviku.O všem co se bude dít o prázdninách vás tady budu imformovat,tak zatím ahoj.