Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 975/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Starší dorost B

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16252
Týden:
975
Dnes:
83
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 22.08. 13:00 Sokolov B - Slovan Liberec B 0:3 [ více ]
2. So 29.08. 10:15 Dukla Praha B - Sokolov B 3:2np [ více ]
3. So 05.09. 13:00 Sokolov B - Teplice B 1:2 [ více ]
4. So 12.09. 10:00 FF Roudnice - Sokolov B 0:1 [ více ]
5. So 19.09. 13:00 Sokolov B - Česká Lípa 2:1 [ více ]
6. So 26.09. 11:00 Varnsdorf - Sokolov B 2:3np [ více ]
7. So 03.10. 12:45 Sokolov B - Louny 2:1 [ více ]
8. So 10.10. 10:00 Most-Souš B - Sokolov B 2:1 [ více ]
9. So 30.01. 13:00 Sokolov B - Karlovy Vary výsl. [ více ]
10. So 06.02. 10:00 Sokolov B - Ústí n/L B výsl. [ více ]
11. So 13.02. 10:00 Jablonec B - Sokolov B výsl. [ více ]
12. So 20.02. 10:00 Sokolov B - SK Rakovník výsl. [ více ]
13. So 27.02. 14:45 Motorlet Praha B - Sokolov B výsl. [ více ]
14. So 06.03. 12:45 Sokolov B - Chomutov [ více ]
15. So 13.03. 11:00 Junior Děčín - Sokolov B [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Slovan Liberec B - Sokolov B [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Sokolov B - Dukla Praha B [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Teplice B - Sokolov B [ více ]
19. So 10.04. 00:00 Sokolov B - FF Roudnice [ více ]
20. So 17.04. 00:00 Česká Lípa - Sokolov B [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Sokolov B - Varnsdorf [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Louny - Sokolov B [ více ]
23. So 08.05. 00:00 Sokolov B - Most-Souš B [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov B [ více ]
25. So 22.05. 00:00 Ústí n/L B - Sokolov B [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Sokolov B - Jablonec B [ více ]
27. So 05.06. 00:00 SK Rakovník - Sokolov B [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Sokolov B - Motorlet Praha B [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Chomutov - Sokolov B [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Sokolov B - Junior Děčín [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 1 0 1 44:9 20
2. 7 6 0 0 1 27:5 18
3. 8 5 1 0 2 38:10 17
4. 5 5 0 0 0 25:5 15
5. 6 4 0 0 2 18:11 12
6. 8 3 1 1 3 11:13 12
7. 6 3 0 1 2 24:11 10
8. 7 2 2 0 3 9:15 10
9. 8 3 0 1 4 10:18 10
10. 7 3 0 0 4 21:22 9
11. 7 3 0 0 4 14:23 9
12. 7 2 1 1 3 12:25 9
13. 8 2 0 1 5 11:31 7
14. 7 2 0 0 5 10:18 6
15. 7 1 1 1 4 11:25 6
16. 8 0 0 1 7 8:52 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.