Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 931/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
41139
Týden:
931
Dnes:
43
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

4. Ne 30.08. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 6:6 [ více ]
5. St 02.09. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 2:5 [ více ]
6. Ne 13.09. 10:00 Písek - Slavia Praha 2:17 [ více ]
7. So 19.09. 15:00 Slavia Praha - Rokycany 29:0 [ více ]
8. Ne 27.09. 14:30 Bohemians 1905 - Slavia Praha 4:5 [ více ]
9. So 03.10. 10:15 Slavia Praha - Táborsko 31:1 [ více ]
10. So 10.10. 10:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 21:1 [ více ]
11. Ne 18.10. 00:00 Povltavská FA - Slavia Praha 1:20 [ více ]
2. Ne 25.10. 10:00 Tempo - Slavia Praha 1:16 [ více ]
3. So 31.10. 16:30 Slavia Praha - 1.FK Příbram 11:1 [ více ]
1. So 07.11. 09:30 Slavia Praha - Benešov 23:0 [ více ]
15. So 02.04. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 10:5 [ více ]
16. St 06.04. 15:00 Sparta Praha - Slavia Praha 8:3 [ více ]
17. So 16.04. 14:00 Slavia Praha - Písek 8:3 [ více ]
18. Ne 24.04. 10:00 Rokycany - Slavia Praha 2:21 [ více ]
19. St 27.04. 15:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 13:7 [ více ]
20. St 04.05. 15:30 Táborsko - Slavia Praha 2:6 [ více ]
21. So 14.05. 10:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 6:10 [ více ]
22. So 21.05. 14:00 Slavia Praha - Povltavská FA 26:1 [ více ]
13. St 25.05. 16:15 Slavia Praha - Tempo 13:0 [ více ]
14. So 04.06. 14:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:22 [ více ]
12. St 08.06. 15:30 Benešov - Slavia Praha 4:26 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.01. 18:30
Karviná - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 24.01. 10:15
Slavia Praha - Domažlice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 30.01. 12:30
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 30.01. 14:45
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 31.01. 10:00
Slavia Praha - Táborsko
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
Slavia Praha - Táborsko
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 0 1 93:16 21
2. 8 7 0 1 79:23 21
3. 8 7 0 1 68:22 21
4. 8 5 2 1 44:10 17
5. 8 5 1 2 68:26 16
6. 8 5 0 3 70:26 15
7. 8 4 2 2 38:30 14
8. 8 4 0 4 67:39 12
9. 7 3 1 3 28:39 10
10. 8 3 0 5 38:41 9
11. 8 1 0 7 9:49 3
12. 8 1 0 7 22:75 3
13. 7 0 0 7 7:117 0
14. 8 0 0 8 9:127 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.