Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 929/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
41139
Týden:
929
Dnes:
36
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

2. Ne 19.08. 10:15 Slavia Praha - Rokycany 29:2 [ více ]
3. So 25.08. 10:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 9:12 [ více ]
4. Ne 02.09. 10:15 Slavia Praha - ČLU Beroun 23:1 [ více ]
5. So 08.09. 10:00 Benešov - Slavia Praha 3:11 [ více ]
6. Ne 16.09. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 9:10 [ více ]
7. So 22.09. 10:00 Vlašim - Slavia Praha 2:41 [ více ]
8. Ne 30.09. 10:15 Slavia Praha - J. Hradec 18:3 [ více ]
10. Ne 14.10. 10:15 Slavia Praha - Prachatice 33:1 [ více ]
11. Ne 21.10. 10:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 15:4 [ více ]
9. 26.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 8:6 [ více ]
12. Ne 28.10. 10:00 Táborsko - Slavia Praha 1:18 [ více ]
13. So 03.11. 10:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 21:4 [ více ]
1. Ne 11.11. 10:00 Písek - Slavia Praha 2:20 [ více ]
15. So 16.03. 10:00 Rokycany - Slavia Praha 6:36 [ více ]
16. Ne 24.03. 10:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 5:7 [ více ]
18. So 06.04. 10:15 Slavia Praha - Benešov 9:6 [ více ]
17. Út 09.04. 16:00 ČLU Beroun - Slavia Praha 5:23 [ více ]
19. Út 16.04. 13:45 Sparta Praha - Slavia Praha 17:3 [ více ]
20. Ne 21.04. 10:15 Slavia Praha - Vlašim 13:0 [ více ]
21. Ne 28.04. 10:00 J. Hradec - Slavia Praha 4:11 [ více ]
22. Ne 05.05. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 5:3 [ více ]
23. Ne 12.05. 14:00 Prachatice - Slavia Praha 2:31 [ více ]
24. Ne 19.05. 10:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 10:3 [ více ]
25. Út 21.05. 15:00 Slavia Praha - Táborsko 20:4 [ více ]
26. Ne 02.06. 10:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 6:21 [ více ]
14. So 08.06. 10:15 Slavia Praha - Písek 20:2 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.01. 18:30
Karviná - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 24.01. 10:15
Slavia Praha - Domažlice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 30.01. 12:30
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 30.01. 14:45
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 31.01. 10:00
Slavia Praha - Táborsko
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
Slavia Praha - Táborsko
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 0 1 93:16 21
2. 8 7 0 1 79:23 21
3. 8 7 0 1 68:22 21
4. 8 5 2 1 44:10 17
5. 8 5 1 2 68:26 16
6. 8 5 0 3 70:26 15
7. 8 4 2 2 38:30 14
8. 8 4 0 4 67:39 12
9. 7 3 1 3 28:39 10
10. 8 3 0 5 38:41 9
11. 8 1 0 7 9:49 3
12. 8 1 0 7 22:75 3
13. 7 0 0 7 7:117 0
14. 8 0 0 8 9:127 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.