Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 946/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16156
Týden:
946
Dnes:
244
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 15:45 CU Bohemians - Sokolov 3:1 [ více ]
6. St 26.08. 16:15 Sokolov - Slavia Praha B 0:4 [ více ]
2. Ne 30.08. 13:15 Sokolov - Táborsko 0:6 [ více ]
3. Ne 06.09. 12:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 2:1 [ více ]
4. Ne 13.09. 14:45 Sokolov - Písek 1:2np [ více ]
5. Ne 20.09. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 0:2 [ více ]
7. Ne 04.10. 12:30 Petřín Plzeň - Sokolov 1:3 [ více ]
8. Ne 11.10. 13:15 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 3:2 [ více ]
9. Ne 31.01. 12:15 Most-Souš - Sokolov výsl. [ více ]
10. Ne 07.02. 12:15 Sokolov - SK Kladno výsl. [ více ]
11. Ne 14.02. 12:15 Rokycany - Sokolov výsl. [ více ]
12. Ne 21.02. 12:15 Sokolov - Viktoria Plzeň B výsl. [ více ]
13. Ne 28.02. 12:15 Benešov - Sokolov výsl. [ více ]
14. Ne 07.03. 12:15 Č.Budějovice Ak B - Sokolov [ více ]
15. Ne 14.03. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Sokolov - CU Bohemians [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Táborsko - Sokolov [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Sokolov - Viktoria Žižkov [ více ]
19. So 10.04. 00:00 Písek - Sokolov [ více ]
20. So 17.04. 00:00 Sokolov - Vyšehrad [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Slavia Praha B - Sokolov [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Sokolov - Petřín Plzeň [ více ]
23. So 08.05. 00:00 1.FK Příbram FA B - Sokolov [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Sokolov - Most-Souš [ více ]
25. So 22.05. 00:00 SK Kladno - Sokolov [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Sokolov - Rokycany [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Sokolov [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Sokolov - Benešov [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Sokolov - Č.Budějovice Ak B [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Motorlet Praha - Sokolov [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 38:6 21
2. 7 6 0 0 1 41:4 18
3. 8 5 1 0 2 28:10 17
4. 7 5 0 1 1 34:11 16
5. 7 3 3 0 1 19:11 15
6. 8 4 1 0 3 39:17 14
7. 8 4 0 1 3 13:10 13
8. 7 4 0 0 3 22:16 12
9. 8 3 1 1 3 19:17 12
10. 6 3 0 1 2 19:18 10
11. 8 3 0 1 4 11:19 10
12. 8 3 0 0 5 23:30 9
13. 8 2 0 0 6 14:42 6
14. 8 1 0 1 6 8:54 4
15. 7 0 1 1 5 9:27 3
16. 7 0 0 0 7 6:51 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.