Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 968/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16178
Týden:
968
Dnes:
272
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 13:30 CU Bohemians - Sokolov 6:2 [ více ]
6. St 26.08. 14:00 Sokolov - Slavia Praha B 2:3np [ více ]
2. Ne 30.08. 11:00 Sokolov - Táborsko 1:2 [ více ]
3. Ne 06.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 4:0 [ více ]
4. Ne 13.09. 12:30 Sokolov - Písek 1:2np [ více ]
5. Ne 20.09. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 4:2 [ více ]
7. Ne 04.10. 10:15 Petřín Plzeň - Sokolov 1:3 [ více ]
8. Ne 11.10. 11:00 Sokolov - 1.FK Příbram FA B 5:2 [ více ]
9. So 30.01. 10:00 Most-Souš - Sokolov výsl. [ více ]
10. Ne 07.02. 10:00 Sokolov - SK Kladno výsl. [ více ]
11. Ne 14.02. 10:00 Rokycany - Sokolov výsl. [ více ]
12. Ne 21.02. 10:00 Sokolov - Viktoria Plzeň B výsl. [ více ]
13. Ne 28.02. 10:00 Benešov - Sokolov výsl. [ více ]
14. Ne 07.03. 12:00 Č.Budějovice Ak B - Sokolov [ více ]
15. Ne 14.03. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Sokolov - CU Bohemians [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Táborsko - Sokolov [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Sokolov - Viktoria Žižkov [ více ]
19. So 10.04. 00:00 Písek - Sokolov [ více ]
20. So 17.04. 00:00 Sokolov - Vyšehrad [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Slavia Praha B - Sokolov [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Sokolov - Petřín Plzeň [ více ]
23. So 08.05. 00:00 1.FK Příbram FA B - Sokolov [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Sokolov - Most-Souš [ více ]
25. So 22.05. 00:00 SK Kladno - Sokolov [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Sokolov - Rokycany [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Sokolov [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Sokolov - Benešov [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Sokolov - Č.Budějovice Ak B [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Motorlet Praha - Sokolov [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 23:8 22
2. 8 5 1 1 1 36:11 18
3. 8 6 0 0 2 32:10 18
4. 8 6 0 0 2 32:11 18
5. 8 4 1 0 3 25:15 14
6. 8 3 1 2 2 23:16 13
7. 7 3 2 0 2 13:13 13
8. 7 3 1 1 2 21:15 12
9. 8 2 1 1 4 11:17 9
10. 8 2 0 2 4 16:22 8
11. 7 2 1 0 4 10:27 8
12. 6 2 0 1 3 11:17 7
13. 7 2 0 1 4 13:20 7
14. 8 1 2 0 5 12:28 7
15. 8 1 0 2 5 12:23 5
16. 8 1 0 1 6 11:48 4

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.