Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 263/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40365
Týden:
263
Dnes:
53
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 09.09. 14:15 Dukla Praha C - Slavia Praha D 0:17 [ více ]
1. Ne 10.09. 17:30 Barrandov - Slavia Praha D 3:14 [ více ]
2. So 16.09. 08:30 Slavia Praha D - FA AZ Praha 20:1 [ více ]
2. Ne 17.09. 13:00 FC Háje C - Slavia Praha D 2:10 [ více ]
3. Čt 21.09. 18:45 Slavia Praha D - Union Strašnice 1:6 [ více ]
3. Ne 24.09. 11:45 Meteor B - Slavia Praha D 6:4 [ více ]
4. Út 26.09. 16:30 ČAFC Praha B - Slavia Praha D 17:3 [ více ]
4. St 27.09. 17:00 Slavia Praha D - Motorlet Praha C 11:3 [ více ]
5. Čt 05.10. 18:45 Slavia Praha D - Union Žižkov 1:6 [ více ]
5. 06.10. 17:00 ABC Braník B - Slavia Praha D 0:8 [ více ]
6. Čt 12.10. 18:45 Slavia Praha D - Modřany 1:17 [ více ]
6. So 14.10. 08:30 Slavia Praha D - Zličín 9:1 [ více ]
7. Čt 19.10. 18:45 Slavia Praha D - Junior Praha B 3:5 [ více ]
7. So 21.10. 10:00 Xaverov - Slavia Praha D 4:10 [ více ]
9. Čt 02.11. 18:45 Slavia Praha D - Kunratice 0:6 [ více ]
9. So 04.11. 08:30 Slavia Praha D - Union Vršovice 17:2 [ více ]
8. So 04.11. 10:30 SK Praha 4 - Slavia Praha D 16:1 [ více ]
10. So 11.11. 13:00 Libuš - Slavia Praha D 1:17 [ více ]
8. Út 14.11. 17:00 Viktoria Žižkov C - Slavia Praha D 5:6 [ více ]
11. So 18.11. 10:00 Slavia Praha D - ČAFC Praha 5:2 [ více ]
10. Čt 05.04. 18:45 Slavia Praha D - Barrandov 3:2 [ více ]
12. So 07.04. 10:00 Slavia Praha D - Dukla Praha C 16:4 [ více ]
11. Čt 12.04. 18:45 Slavia Praha D - FC Háje C 2:12 [ více ]
13. Ne 15.04. 15:00 FA AZ Praha - Slavia Praha D 1:13 [ více ]
12. So 21.04. 08:30 Union Strašnice - Slavia Praha D 6:1 [ více ]
14. So 21.04. 08:30 Slavia Praha D - Meteor B 8:0 [ více ]
15. 27.04. 17:00 Motorlet Praha C - Slavia Praha D 3:3 [ více ]
14. Út 01.05. 14:00 Union Žižkov - Slavia Praha D 2:5 [ více ]
16. So 05.05. 14:00 Slavia Praha D - ABC Braník B 1:4 [ více ]
15. 11.05. 17:30 Modřany - Slavia Praha D 11:2 [ více ]
17. Ne 13.05. 13:00 Zličín - Slavia Praha D 0:12 [ více ]
18. So 19.05. 08:30 Slavia Praha D - Xaverov 10:3 [ více ]
16. So 19.05. 09:00 Junior Praha B - Slavia Praha D 1:3 [ více ]
19. Čt 24.05. 17:00 Slavia Praha D - Viktoria Žižkov C 2:0 [ více ]
17. Čt 24.05. 18:45 Slavia Praha D - SK Praha 4 0:14 [ více ]
20. Út 29.05. 16:30 Union Vršovice - Slavia Praha D 1:2 [ více ]
18. So 02.06. 09:00 Kunratice - Slavia Praha D 3:3 [ více ]
21. Út 05.06. 17:00 Slavia Praha D - Libuš 5:2 [ více ]
13. So 09.06. 18:45 Slavia Praha D - ČAFC Praha B 3:6 [ více ]
22. Čt 14.06. 17:00 ČAFC Praha - Slavia Praha D 5:16 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Opava - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 25.10. 10:15
Slavia Praha - Hostouň
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 12:15
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 14:30
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 25.10. 00:00
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 25.10. 00:00
Viktoria Žižkov - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 25.10. 10:00
Klánovice - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 24.10. 00:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-14: Česká liga, So 24.10. 00:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-13: ČL skupina B, So 24.10. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 24.10. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 1 3 184:60 55
2. 22 17 1 4 172:47 52
3. 22 14 1 7 112:61 43
4. 22 14 1 7 107:111 43
5. 22 14 0 8 139:75 42
6. 22 12 2 8 116:109 38
7. 22 9 2 11 94:99 29
8. 22 8 1 13 55:101 25
9. 22 7 3 12 80:112 24
10. 22 7 1 14 72:79 22
11. 22 2 2 18 53:153 8
12. 22 2 1 19 37:214 7

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.