Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 945/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-12

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16155
Týden:
945
Dnes:
236
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

2. So 29.08. 10:00 Sokolov - Most-Souš 10:3 [ více ]
1. St 02.09. 15:00 Sokolov - Teplice 2:9 [ více ]
3. So 05.09. 10:00 FŠ Litvínov - Sokolov 2:18 [ více ]
4. Ne 13.09. 10:00 Sokolov - SK Kladno 9:6 [ více ]
5. Ne 20.09. 10:00 Junior Chomutov - Sokolov 2:11 [ více ]
6. So 26.09. 14:00 Sokolov - Meteor 12:6 [ více ]
7. So 03.10. 10:00 Slavia Praha - Sokolov 4:4 [ více ]
8. So 10.10. 14:00 Sokolov - Ústí n/L 7:6 [ více ]
9. So 27.02. 13:30 Tempo - Sokolov výsl. [ více ]
10. So 06.03. 14:00 Sokolov - Junior Děčín [ více ]
11. So 13.03. 14:00 Vyšehrad - Sokolov [ více ]
12. So 20.03. 14:30 Sokolov - Karlovy Vary [ více ]
13. So 27.03. 14:00 Neratovice - Sokolov [ více ]
14. So 03.04. 00:00 Teplice - Sokolov [ více ]
15. So 10.04. 00:00 Most-Souš - Sokolov [ více ]
16. So 17.04. 00:00 Sokolov - FŠ Litvínov [ více ]
17. So 24.04. 00:00 SK Kladno - Sokolov [ více ]
18. So 01.05. 00:00 Sokolov - Junior Chomutov [ více ]
19. So 08.05. 00:00 Meteor - Sokolov [ více ]
20. So 15.05. 00:00 Sokolov - Slavia Praha [ více ]
21. So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Sokolov [ více ]
22. So 29.05. 00:00 Sokolov - Tempo [ více ]
23. So 05.06. 00:00 Junior Děčín - Sokolov [ více ]
24. So 12.06. 00:00 Sokolov - Vyšehrad [ více ]
25. So 19.06. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov [ více ]
26. So 26.06. 00:00 Sokolov - Neratovice [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 117:22 22
2. 8 7 0 1 101:17 21
3. 8 6 1 1 73:38 19
4. 8 6 0 2 111:39 18
5. 8 6 0 2 89:32 18
6. 8 5 0 3 87:31 15
7. 7 5 0 2 43:26 15
8. 8 4 0 4 46:31 12
9. 8 3 0 5 53:51 9
10. 8 3 0 5 37:37 9
11. 7 1 0 6 19:78 3
12. 8 1 0 7 25:99 3
13. 8 0 0 8 14:60 0
14. 8 0 0 8 5:259 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.