Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 969/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-16

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16179
Týden:
969
Dnes:
273
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

2. Ne 21.08. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 1:3 [ více ]
3. So 27.08. 12:30 hřiště Sokolov - SK Kladno 1:3 [ více ]
4. So 03.09. 15:00 hřiště Ústí n/L - Sokolov 0:2 [ více ]
5. So 10.09. 13:15 hřiště Sokolov - Benešov 2:3np [ více ]
6. Ne 18.09. 12:15 hřiště Mostecký FK - Sokolov 0:3 [ více ]
7. So 24.09. 12:30 hřiště Sokolov - Admira Praha 3:1 [ více ]
8. So 01.10. 12:00 Olympia HK - Sokolov 4:3np [ více ]
9. So 08.10. 12:30 hřiště Sokolov - Viktoria Žižkov 2:1np [ více ]
10. So 15.10. 12:15 Motorlet Praha - Sokolov 3:0 [ více ]
11. So 22.10. 15:30 hřiště Sokolov - Táborsko 1:0 [ více ]
12. So 29.10. 13:45 hřiště Sokolov - Čáslav 2:0 [ více ]
13. So 05.11. 15:30 hřiště Chrudim - Sokolov 4:1 [ více ]
1. Ne 13.11. 13:15 hřiště Sokolov - Písek 1:2np [ více ]
15. So 18.03. 12:15 Sokolov - Vyšehrad 4:2 [ více ]
16. So 25.03. 15:00 SK Kladno - Sokolov 1:0 [ více ]
17. So 01.04. 15:45 Sokolov - Ústí n/L 2:1 [ více ]
18. So 08.04. 12:15 Benešov - Sokolov 0:1np [ více ]
19. 14.04. 12:15 Sokolov - Mostecký FK 1:0np [ více ]
20. So 22.04. 12:15 Admira Praha - Sokolov 2:3np [ více ]
21. So 29.04. 13:15 Sokolov - Olympia HK 3:2np [ více ]
22. So 06.05. 12:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 0:3 [ více ]
23. So 13.05. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha 0:2 [ více ]
24. So 20.05. 12:15 Táborsko - Sokolov 0:1 [ více ]
25. So 27.05. 12:15 Čáslav - Sokolov 4:2 [ více ]
26. So 03.06. 14:30 Sokolov - Chrudim 0:2 [ více ]
14. Ne 11.06. 12:15 Písek - Sokolov 4:1 [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 26 0 0 161:10 78
2. 26 21 1 4 173:28 64
3. 26 19 1 6 115:39 58
4. 26 18 3 5 127:46 57
5. 26 16 3 7 161:53 51
6. 26 15 3 8 106:57 48
7. 26 14 1 11 97:69 43
8. 26 9 2 15 63:77 29
9. 26 7 4 15 47:92 25
10. 26 6 4 16 56:117 22
11. 26 6 2 18 52:152 20
12. 26 4 7 15 37:125 19
13. 26 2 2 22 22:180 8
14. 26 1 3 22 18:190 6

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.