Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 954/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Starší dorost D

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16271
Týden:
954
Dnes:
97
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

11. St 25.10. 12:30 Sokolov D - Nejdek výsl. [ více ]
11. Čt 26.10. 12:30 Sokolov D - Nejdek výsl. [ více ]
11. Čt 26.10. 12:30 Sokolov D - Nejdek výsl. [ více ]
11. Čt 26.10. 12:30 Sokolov D - Nejdek 10:0 [ více ]
11. Čt 26.10. 12:30 Sokolov D - Nejdek výsl. [ více ]
13. St 01.11. 14:00 Loko K. Vary - Sokolov D 0:3 [ více ]
1. So 23.08. 17:00 Sokolov D - Lomnice 8:0 [ více ]
2. So 30.08. 13:30 Hvězda Cheb - Sokolov D 1:2 [ více ]
3. Út 02.09. 17:30 Sokolov D - Horní Slavkov 6:2 [ více ]
4. Ne 07.09. 10:15 Sokolov D - Ostrov 4:1 [ více ]
5. So 13.09. 10:00 Mar. Lázně - Sokolov D 2:1 [ více ]
6. Ne 21.09. 10:15 Sokolov D - Fr. Lázně 4:0 [ více ]
7. So 27.09. 15:00 Sokolov B - Sokolov D 0:0 [ více ]
8. Ne 05.10. 10:15 Sokolov D - Loko K. Vary 1:0 [ více ]
9. Ne 12.10. 12:30 Sokolov D - Chodov 1:1 [ více ]
10. Ne 19.10. 14:00 Karlovy Vary B - Sokolov D 2:2 [ více ]
12. Út 28.10. 10:00 Nová Role - Sokolov D 3:3 [ více ]
13. So 01.11. 10:00 Lázně Kynžvart - Sokolov D 1:1 [ více ]
14. Ne 09.11. 12:00 Sokolov D - Žlutice 7:1 [ více ]
15. Ne 16.11. 11:00 Toužim - Sokolov D 0:6 [ více ]
16. 13.03. 18:00 Horní Slavkov - Sokolov D 2:4 [ více ]
17. So 21.03. 11:00 Sokolov D - Nová Role 8:2 [ více ]
18. So 28.03. 10:00 Lomnice - Sokolov D 0:5 [ více ]
19. Ne 05.04. 10:00 Sokolov D - Hvězda Cheb 7:0 [ více ]
20. So 11.04. 14:00 Ostrov - Sokolov D 1:1 [ více ]
21. So 18.04. 17:00 Sokolov D - Mar. Lázně 1:1 [ více ]
22. Ne 26.04. 10:00 Fr. Lázně - Sokolov D 0:3 [ více ]
23. Ne 03.05. 10:00 Sokolov D - Sokolov B 1:5 [ více ]
24. Ne 10.05. 17:00 Loko K. Vary - Sokolov D 1:1 [ více ]
26. So 23.05. 17:00 Sokolov D - Karlovy Vary B 2:4 [ více ]
27. Ne 31.05. 12:00 Nejdek - Sokolov D 1:1 [ více ]
28. Ne 07.06. 12:00 Sokolov D - Lázně Kynžvart 7:0 [ více ]
29. So 13.06. 13:30 Žlutice - Sokolov D 2:4 [ více ]
30. Ne 21.06. 10:00 Sokolov D - Toužim 6:0 [ více ]
1. So 22.08. 14:30 Kraslice - Sokolov D 2:0 [ více ]
2. So 29.08. 10:00 Sokolov D - Ostrov 4:0 [ více ]
3. Út 01.09. 17:30 Nejdek - Sokolov D 0:4 [ více ]
4. Ne 06.09. 10:00 Sokolov D - Chodov 1:5 [ více ]
5. So 12.09. 10:00 Fr. Lázně - Sokolov D 4:0 [ více ]
6. So 19.09. 10:00 Sokolov D - Hvězda Cheb 7:1 [ více ]
7. So 26.09. 10:00 Nová Role - Sokolov D 0:2 [ více ]
8. Ne 04.10. 10:00 Sokolov D - Toužim 6:0 [ více ]
10. Ne 18.10. 10:00 Sokolov D - Mar. Lázně 6:4 [ více ]
11. So 24.10. 10:00 Král. Poříčí - Sokolov D 2:8 [ více ]
12. St 28.10. 10:00 Sokolov D - Horní Slavkov 1:2 [ více ]
14. So 07.11. 10:00 Sokolov D - Karlovy Vary B 2:2 [ více ]
15. So 14.11. 10:00 Sokolov B - Sokolov D 13:2 [ více ]
16. So 13.03. 10:00 Sokolov D - Kraslice 3:1 [ více ]
17. So 20.03. 12:30 Ostrov - Sokolov D 1:2 [ více ]
18. Ne 28.03. 10:00 Sokolov D - Nejdek 9:0 [ více ]
19. So 03.04. 10:00 Chodov - Sokolov D 3:6 [ více ]
20. So 10.04. 10:00 Sokolov D - Fr. Lázně 16:2 [ více ]
21. So 17.04. 13:30 Hvězda Cheb - Sokolov D 0:7 [ více ]
22. So 24.04. 10:00 Sokolov D - Nová Role 6:0 [ více ]
23. Ne 02.05. 14:00 Toužim - Sokolov D 1:3 [ více ]
25. So 15.05. 10:15 Mar. Lázně - Sokolov D 1:0 [ více ]
26. Ne 23.05. 10:00 Sokolov D - Král. Poříčí 3:1 [ více ]
27. So 29.05. 10:00 Horní Slavkov - Sokolov D 3:1 [ více ]
28. So 05.06. 10:00 Sokolov D - Loko K. Vary 8:0 [ více ]
29. Ne 13.06. 10:00 Karlovy Vary B - Sokolov D 1:8 [ více ]
30. Čt 17.06. 16:30 Sokolov D - Sokolov B 1:7 [ více ]
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Sokolov - Vltavín
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:15
Sokolov - Chomutov
Starší dorost B: ČD skupina B, So 06.03. 12:45
Sokolov - Chomutov
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 12:00
Č.Budějovice Ak - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 14:00
Sokolov - Junior Děčín
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 28 28 0 0 254:20 84
2. 28 19 4 5 111:46 61
3. 28 19 3 6 111:74 60
4. 28 19 1 8 119:56 58
5. 28 15 4 9 94:57 49
6. 28 15 3 10 108:84 48
7. 28 12 5 11 103:97 41
8. 28 12 5 11 63:68 41
9. 28 10 2 16 68:72 32
10. 28 10 0 18 92:119 30
11. 28 9 3 16 54:101 30
12. 28 7 4 17 51:122 25
13. 28 6 3 19 61:178 21
14. 28 4 4 20 38:115 16
15. 28 4 1 23 34:152 13

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.