Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 244/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
40463
Týden:
244
Dnes:
15
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. 04.09. 16:00 hřiště Řeporyje - Slavia Praha 9:8 [ více ]
2. Čt 10.09. 18:30 Slavia Praha - Lochkov 3:9 [ více ]
3. Ne 20.09. 13:00 Střešovice 1911 - Slavia Praha 9:16 [ více ]
4. Čt 24.09. 18:30 Slavia Praha - FA AZ Praha 8:21 [ více ]
5. So 03.10. 09:00 1999 Praha - Slavia Praha 20:5 [ více ]
6. Čt 08.10. 18:30 Slavia Praha - Bílá Hora 7:19 [ více ]
7. 16.10. 16:00 hřiště Chuchle - Slavia Praha 15:4 [ více ]
8. Ne 25.10. 11:00 Čechie Smíchov - Slavia Praha 9:3 [ více ]
9. Čt 29.10. 18:30 Slavia Praha - Paraná 11:8 [ více ]
10. 06.11. 17:30 hřiště Slivenec - Slavia Praha 10:2 [ více ]
11. Čt 12.11. 18:30 Slavia Praha - Dukla Praha 10:7 [ více ]
12. So 09.04. 00:00 Slavia Praha - Řeporyje 3:10 [ více ]
13. So 16.04. 00:00 hřiště Lochkov - Slavia Praha 4:15 [ více ]
14. So 23.04. 00:00 Slavia Praha - Střešovice 1911 4:9 [ více ]
15. So 30.04. 00:00 FA AZ Praha - Slavia Praha 3:10 [ více ]
16. So 07.05. 00:00 Slavia Praha - 1999 Praha 7:17 [ více ]
17. So 14.05. 00:00 Bílá Hora - Slavia Praha 7:3 [ více ]
18. So 21.05. 00:00 Slavia Praha - Chuchle 3:18 [ více ]
19. So 28.05. 00:00 Slavia Praha - Čechie Smíchov 6:10 [ více ]
20. So 04.06. 00:00 Paraná - Slavia Praha 8:9 [ více ]
21. So 11.06. 00:00 Slavia Praha - Slivenec 5:10 [ více ]
22. So 18.06. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 8:4 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Evropská liga, Čt 05.11. 18:55
Slavia Praha - Nice
B-Tým: ČFL - skupina A, Po 00.00. 10:15
Slavia Praha - SK Rakovník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 07.11. 13:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 07.11. 15:15
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 01.11. 10:00
Slavia Praha - Písek
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 01.11. 12:15
Slavia Praha - Písek
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Pá 20.11. 18:00
Slavia Praha - Kyje
Žáci U-15: Česká liga, Ne 08.11. 12:30
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 08.11. 14:30
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 08.11. 10:00
Meteor - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 08.11. 10:00
Meteor - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 2 0 167:10 62
2. 22 19 2 1 148:8 59
3. 22 16 2 4 103:30 50
4. 22 14 1 7 100:72 43
5. 22 11 2 9 54:46 35
6. 22 11 0 11 71:44 33
7. 22 9 3 10 51:70 30
8. 22 8 1 13 58:92 25
9. 22 6 3 13 30:77 21
10. 22 5 1 16 30:117 16
11. 22 2 1 19 13:155 7
12. 22 1 2 19 31:135 5

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.