TOPlist
Pátek 22. ledna 2021svátek má Slavomír 6 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
A-Tým
FC Přední Kopanina

Stránky fotbalového týmu na vysledky.com

< A-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Mladší přípravka B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Brankáři
1 (0)
0 (0)
0
0
32let
30
Martin Brabec
0 (0)
0 (0)
0
0
38let
27
Jan Moravec
12 (12)
0 (0)
1
0
45let
1
Jiří Švarc
12 (12)
0 (0)
1
0
45let
1
Jiří Švarc
5 (0)
0 (0)
0
0
30let
22
Petr Vácha
Obránci
10 (9)
3 (2)
1
0
37let
25
Tomáš Bláha
5 (0)
0 (0)
0
0
29let
30
Martin Čihák
0 (0)
0 (0)
0
0
30let
Martin Čihák
0 (0)
0 (0)
0
0
27let
12
Josef Fárka
0 (0)
0 (0)
0
0
31let
30
Roman Hemzáček
2 (1)
0 (0)
0
0
39let
23
Radoslav Melničuk
2 (1)
0 (0)
0
0
39let
23
Radoslav Melničuk
0 (0)
0 (0)
0
0
40let
13
Tomáš Poláček
Záložníci
0 (0)
0 (0)
0
0
25let
27
Petr Fárka
0 (0)
0 (0)
0
0
25let
27
Petr Fárka
19 (19)
5 (0)
0
0
26let
17
Ivo Flaks
0 (0)
0 (0)
0
0
27let
Ivo Flaks
0 (0)
0 (0)
0
0
25let
7
Ján Koňak
0 (0)
0 (0)
0
0
26let
18
Martin Kozlík
0 (0)
0 (0)
0
0
26let
18
Martin Kozlík
8 (2)
2 (0)
2
0
39let
8
Tomáš Pešír
17 (17)
0 (0)
0
0
41let
9
Michal Pospíšil
0 (0)
0 (0)
0
0
24let
14
Jakub Šíma
0 (0)
0 (0)
0
0
29let
Bryan Francis Sweeney
0 (0)
0 (0)
0
0
29let
16
Brian Sweeney
27 (26)
0 (0)
1
0
30let
6
Jakub Sýkora
0 (0)
0 (0)
0
0
42let
15
Josef Tarbaj
8 (8)
0 (0)
1
1
27let
14
Jakub Tržický
8 (8)
0 (0)
1
1
27let
14
Jakub Tržický
16 (8)
1 (0)
2
0
27let
21
Šimon VIk
16 (8)
1 (0)
2
0
27let
21
Šimon VIk
Útočníci
0 (0)
0 (0)
0
0
26let
23
Tomáš Holeček
8 (6)
1 (0)
0
0
31let
4
David Průša
30 (30)
37 (2)
2
0
31let
10
Daniel Urban
0 (0)
0 (0)
0
0
28let
17
Dominik Vašut
Realizační tým
Trenér
Miroslav Vašut
Trenér
Sálem Hebousse
Trenér
Patrik Hebousse
Trenér
Daniel Vott
Trenér
Karel Koloušek

PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
# Tým Z Skóre B
1. ABC 10 30:10 25
2. SLI 10 39:17 22
3. ZBR 10 26:15 19
4. ZLÍ 10 39:17 18
5. SKS 10 30:19 16
6. MOD 9 15:13 15
7. 1999 8 13:16 15
8. FCPK 10 25:30 14
9. ARIT B 10 22:21 13
10. LIB 10 27:30 13
11. VLT B 10 21:38 12
12. NEB 10 16:18 11
13. STO 10 10:21 10
14. CHAB 9 20:23 8
15. ŘEP 10 12:37 8
16. ČSM 10 10:30 1
I.A třída skupina B
Klubu fandí 4 lidé