Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 196
  • Návštěvy: 39/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7859
Týden:
39
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Jiří Patejdl (19)

Klub:Loděnice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:178966

Obránci

David Hůla (21)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:178967

Jan Klatovský (21)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:178968

Jaroslav Michalička (18)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:195592

Daniel Pavelka (21)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:178969

Záložníci

Michal Fortelka (21)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:178972

Matěj Holub (18)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:178974

Pavel Hruban (18)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:179059

Tomáš Husák (17)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:202999

Radek Novotný (17)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:203000

Michal Smetana (17)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:211153

Sebastian Štědrý (19)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:178975

Vojtěch Zderadička (18)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:178976

Útočníci

Tomáš Hrabák (17)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:199089

Michal Langhans (19)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:178973

Tomáš Roudnický (19)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:178970

Zdeněk Žižka (17)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:178971

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   A-Tým soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. přípravaka soupiska zápasy 3.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Po 00.00. 10:15
Tatran Rakovník - Loděnice
B-Tým: III. třída, Po 00.00. 10:30
TJ VČS Tmaň - Loděnice
Dorost U-19: I.A třída - skupina A , Po 00.00. 10:15
Kročehlavy - Loděnice
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, Po 00.00. 10:15
Dobříš - Loděnice
Žáci U-13: Okresní přebor - skupina A , Po 00.00. 15:00
Králův Dvůr - Loděnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 5 1 1 35:15 16
2. 8 4 2 2 23:11 14
3. 6 4 2 0 17:6 14
4. 7 4 1 2 24:11 13
5. 7 4 0 3 25:13 12
6. 6 4 0 2 23:17 12
7. 5 3 1 1 17:9 10
8. 6 3 1 2 15:10 10
9. 7 3 1 3 19:17 10
10. 5 1 3 1 15:10 6
11. 8 1 3 4 10:18 6
12. 9 1 2 6 17:45 5
13. 7 1 1 5 20:32 4
14. 6 0 0 6 1:47 0

Nejčtenější ze sportu