Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 75
  • Návštěvy: 40/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Praha 9  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6735
Týden:
40
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Jan Klčo (41)

Klub:Xaverov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:210803

Radim Surmař (33)

Klub:Xaverov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:162898

Obránci

Filip Donát (40)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:214089

Tomáš Jakl (55)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:175134

Petr Kovařík (34)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:172439

Petr Kruml (35)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:162893

David Matějček (27)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:162885

Michal Ulrych (31)

Klub:Xaverov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:162891

Záložníci

Michal Kaucký (40)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162889

Dominik Kovařík (28)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162890

Daniel Lebeda (29)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162895

Matěj Mihok (45)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162888

Štěpán Mikolášek (44)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:172440

Ladislav Morgenstern (24)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162887

Tomáš Pospíšil (41)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162892

David Topol (26)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162894

Jakub Vaníček (33)

Klub:Xaverov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:214090

Útočníci

Zdeněk Barták (27)

Klub:Xaverov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:162896

Stanislav Klčo (45)

Klub:Xaverov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:162897

Miloslav Skalický (51)

Klub:Xaverov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:162886
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 06.03. 10:30
Union Vršovice - Xaverov
Ml. žáci B: I. třída MŽ, skupina A, Ne 07.03. 08:30
Xaverov - Kolovraty
Žáci U-13: Krajský přebor MŽ, Ne 07.03. 17:00
Viktoria Žižkov - Xaverov
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina A, Ne 07.03. 14:30
Hrdlořezy - Xaverov
Ml. dorost: I. třída MD, Ne 07.03. 09:30
Březíněves - Xaverov
Starší dorost: I. třída SD, Ne 14.03. 11:15
Xaverov - Tempo
: II. třída MŽ, skupina B, Ne 07.03. 10:00
Běchovičtí Sršni - Xaverov
: II. třída SŽ, skupina A, Ne 07.03. 13:15
Xaverov - Union Žižkov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 12 1 0 48:11 37
2. 13 10 2 1 39:16 32
3. 13 10 2 1 32:16 32
4. 13 10 0 3 46:16 30
5. 13 9 0 4 36:26 27
6. 13 7 1 5 21:21 22
7. 13 6 1 6 31:22 19
8. 13 6 1 6 27:31 19
9. 13 5 3 5 33:39 18
10. 13 4 2 7 31:44 14
11. 13 4 1 8 34:31 13
12. 13 3 3 7 21:28 12
13. 13 3 2 8 26:41 11
14. 13 3 1 9 16:29 10
15. 13 2 0 11 18:42 6
16. 13 0 0 13 5:51 0

Nejčtenější ze sportu