Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 47/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10559
Týden:
47
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Malý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:65580

Jan Šedivý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90833

Radim Weber (37)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92426

Obránci

Jan Liška (28)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90866

Petr Masopust (22)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181137

Adam Petrlík (21)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:179073

Radek Procházka (31)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90863

Jiří Rychlík (42)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20254

Václav Šrain (28)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90869

Záložníci

Filip Dort (40)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20415

Patrik Junek (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99911

Adam Krmela (27)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222164

Martin Puchmajer (41)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90867

Ondřej Puchmajer (22)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94099

Lukáš Rozsypal (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213351

Patrik Šebek (27)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222891

Jan Šrain (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99211

Útočníci

Jan Karas (38)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91658

Štěpán Maryška (27)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90868

Tomáš Šebek (30)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221957

Robert Talůžek (36)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90865

Realizační tým

Martin Šrain (49)

Klub:Dobříš
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90876
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 24.10. 14:30
Dobříš - Ostrov
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 25.10. 14:30
Dobříš - Nová Ves p.Pl.
Dorost U-19: I.A třída skupina D, So 24.10. 10:00
Dobříš - Bohutín
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 25.10. 10:00
Spartak Příbram - Dobříš
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 25.10. 11:40
Spartak Příbram - Dobříš
: okresní přebor, sk. B, So 24.10. 00:00
Pičín - Dobříš
: okresní přebor, sk. C, So 24.10. 00:00
Jesenice - Dobříš
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, So 24.10. 10:15
Kročehlavy - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 8 4 2 1 1 13:4 17
3. 8 3 3 2 0 18:10 17
4. 9 5 0 1 2 15:12 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 8 2 1 2 3 15:14 10
12. 8 3 0 1 4 14:21 10
13. 9 1 1 2 4 10:16 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu