Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 114/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10404
Týden:
114
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Malý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:65580

Jan Šedivý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90833

Radim Weber (37)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92426

Obránci

Jan Liška (28)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90866

Petr Masopust (22)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181137

Adam Petrlík (21)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:179073

Radek Procházka (31)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90863

Jiří Rychlík (42)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20254

Václav Šrain (28)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90869

Záložníci

Filip Dort (40)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20415

Patrik Junek (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99911

Adam Krmela (27)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222164

Martin Puchmajer (41)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90867

Ondřej Puchmajer (21)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94099

Lukáš Rozsypal (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213351

Patrik Šebek (27)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222891

Jan Šrain (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99211

Útočníci

Jan Karas (38)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91658

Štěpán Maryška (27)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90868

Tomáš Šebek (30)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221957

Robert Talůžek (36)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90865

Realizační tým

Martin Šrain (49)

Klub:Dobříš
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90876
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 26.09. 15:30
Dobříš - SK Kladno
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 27.09. 16:30
Dobříš - Tlustice
Dorost U-19: I.A třída skupina D, So 26.09. 00:00
Dobříš - Dolní Břežany
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 27.09. 10:15
Dobříš - Sedlčany
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 27.09. 11:55
Dobříš - Sedlčany
: okresní přebor, sk. B, Ne 27.09. 14:00
Spartak Příbram - Dobříš
: okresní přebor, sk. C, Ne 27.09. 14:00
Višňová - Dobříš
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, So 26.09. 10:15
Kralupy 1901 - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 1 0 0 11:2 14
2. 5 3 1 1 0 12:2 12
3. 5 2 2 1 0 14:7 11
4. 5 3 1 0 1 10:7 11
5. 5 3 0 1 1 12:9 10
6. 5 3 0 1 1 9:8 10
7. 5 2 1 0 2 10:7 8
8. 5 2 0 2 1 6:4 8
9. 5 2 1 0 2 3:8 8
10. 5 2 0 1 2 5:5 7
11. 5 1 1 1 2 5:7 6
12. 5 1 1 0 3 7:8 5
13. 5 1 1 0 3 8:13 5
14. 5 0 1 2 2 7:10 4
15. 5 0 0 1 4 2:9 1
16. 5 0 0 0 5 3:18 0

Nejčtenější ze sportu