Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 667
  • Návštěvy: 47/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8884
Týden:
47
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Bachtík (32)

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:205280

Jiří Chlouba

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:21346

Jan Homolka

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20600

Jan Jamrich

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:36091

Pavel Křížek

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:49249

Luboš Kunák

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20617

Tomáš Řehák (23)

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:196720

Tomáš Vild

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:24290

Tomáš Vild (48)

Klub:Zeleneč
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:205222

Tomáš Zemánek (37)

Klub:Semice
Post:Brankář
Tým:
ID:47789

Obránci

David Capek (23)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:205178

Petr Dvořák

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:36090

Jakub Ešner (23)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:129461

Jakub Fišer

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26030

Ivan Habrun

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20601

Jakub Kalenda (24)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:129460

Aleš Kamzík

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20605

Karel Klíma

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20602

Matyáš Kocůrek (22)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:163430

David Křížek

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:25141

Zdeněk Kynkal

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:47989

Lukáš Moravec

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34058

Jan Novotný

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26758

Lukáš Pelc (22)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:129459

Petr Plíva

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20606

Karel Punčochář (23)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:129452

Adam Sochůrek (24)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:214764

Jaroslav Spitzer (22)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:129457

Stanislav Spitzer (22)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:216228

Martin Štefek (27)

Klub:Zeleneč
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:193727

Záložníci

Lukáš Černohlávek (22)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:129462

Jaroslav Daneš

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:25142

Tomáš Dušek (26)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:214765

David Galler

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20613

Josef Hrodek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:51094

Jiří Janoušek (28)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:129451

Josef Jarolím

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:47988

Lukáš Kolář

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20612

Václav Kolísek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20608

František Kostroun

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20611

Jakub Krebs (24)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205029

Roman Kynkal

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20607

Filip Larva (23)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:129456

Jan Marek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28892

Ondřej Maršák

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24291

Petr Morávek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34087

Lukáš Nikodím

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34150

Marek Prokop

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20609

Jakub Růžička

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20604

Miloslav Skalický

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:47991

Vladimír Tománek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28893

Richard Tuháček (28)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:205028

Michal Ulrych

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49248

Ondřej Vdovjak

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20610

Filip Veselý (23)

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:129458

Robin Vyhnálek

Klub:Zeleneč
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32560

Útočníci

Radek Ešner

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20614

Marek Feltl

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:47986

Filip Humhal (24)

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:163431

Zdeněk Kalát (22)

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:129455

Vojtěch Losman

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:47990

Jan Marek

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:51095

Karel Mareš

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21345

Lukáš Moravec (38)

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:205126

Pavel Mráz

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:47993

Jiří Muška

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20615

Pavel Slánský (26)

Klub:Vykáň
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:129454

František Svoboda

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20616

Karel Vitvera (26)

Klub:Zeleneč
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:129453

Realizační tým

Pavel Křížek (47)

Klub:Zeleneč
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:205330
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Okresní přebor, Ne 05.04. 15:30
Zeleneč - Sibřina
B-Tým: III. třída, skupina A, Ne 05.04. 15:30
Veleň - Zeleneč
Dorost U-19: I. A třída skupina B, Ne 05.04. 10:15
Zeleneč - Mnich. Hradiště
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, Ne 05.04. 09:30
Kosmonosy - Zeleneč
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, Ne 05.04. 11:10
Kosmonosy - Zeleneč
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 9 1 1 3 33:20 30
2. 13 9 1 0 3 34:15 29
3. 13 8 0 4 1 38:17 28
4. 13 8 1 1 3 27:17 27
5. 13 7 0 1 5 37:24 22
6. 13 7 0 0 6 31:22 21
7. 13 4 2 2 5 22:21 18
8. 13 5 1 1 6 21:25 18
9. 13 4 2 1 6 25:31 17
10. 13 4 2 1 6 24:33 17
11. 14 3 2 1 8 18:33 14
12. 13 3 1 2 7 28:32 13
13. 13 3 2 0 8 23:38 13
14. 13 2 1 1 9 15:48 9