Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 323/1
  • Fans: 32
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-14

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20143
Týden:
323
Dnes:
13
On-line:
1

Záložníci

Martin Haniak (20)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Žáci U-14
ID:78686

Útočníci

Pavel Hájek (19)

Klub:1.FK Příbram
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:78670

Realizační tým

Martin Průša (43)

Klub:Admira Praha
Fce:Trenér
Tým:Žáci U-14
ID:78690

Robert Rambousek (56)

Klub:Admira Praha
Fce:Trenér
Tým:Žáci U-14
ID:87098

Robert Segmüller (75)

Klub:Admira Praha
Fce:Hlavní trenér
Tým:Žáci U-14
ID:87594

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 11.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 12.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 13.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 5.místo statistiky tipovačka web >
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 13.02. 10:15
Motorlet Praha - Admira Praha
B-Tým: Pražský přebor, Po 25.01. 14:00
Admira Praha - Dukla JM
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Admira Praha - Neratovice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Admira Praha - Neratovice
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 13.02. 10:00
Admira Praha - Svitavy
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 13.02. 12:15
Admira Praha - Svitavy
Žáci U-15: Divize skupina A, So 27.03. 10:00
Táborsko - Admira Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 27.03. 12:00
Táborsko - Admira Praha
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 28.02. 11:00
Admira Praha - Hostivař
: Krajský přebor MŽ, Ne 28.02. 09:00
Admira Praha - Union Vršovice
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 28.02. 15:30
Vltavín - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 27.02. 10:00
Motorlet Praha - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 27.02. 10:00
Motorlet Praha - Admira Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 1 0 1 43:13 20
2. 7 6 0 1 0 31:10 19
3. 8 5 1 2 0 33:13 19
4. 7 5 1 0 1 27:16 17
5. 8 3 2 0 3 29:18 13
6. 7 4 0 0 3 34:13 12
7. 8 4 0 0 4 31:27 12
8. 8 3 0 1 4 33:24 10
9. 8 3 0 0 5 26:43 9
10. 8 2 0 1 5 26:44 7
11. 7 0 0 0 7 9:39 0
12. 8 0 0 0 8 3:65 0

Nejčtenější ze sportu