Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 569
  • Návštěvy: 80/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11821
Týden:
80
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Daniel Černý (22)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:181610

Martin Keller (23)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90656

Marek Štěpánek (26)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:51072

Obránci

Ondřej Bejbl (25)

Klub:Nymburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90637

Michal Bureš (33)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32158

Lukáš Dejl (28)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38128

Daniel Poběrežský (26)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90657

Jakub Řezníček (26)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:72714

Matěj Saňa (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173891

Záložníci

Pavel Habrun (25)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128943

Daniel Hudec (26)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:40112

Martin Manhart (21)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181613

Kamil Mareš (21)

Klub:Bohemians 1905
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173887

David Mařík (26)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:81688

Tomáš Moudrý (28)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52195

Josef Petlička (28)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16204

Tomáš Vild (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173896

Petr Vobořil (39)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:30668

Útočníci

Roman Herzán (27)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90659

Daniel Kubec (23)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99995

David Scharf (23)

Klub:Motorlet Praha
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99136

Andrej Todorovič (21)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221031

Realizační tým

Jiří Kafka (51)

Klub:Ostrá
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17078
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, So 11.04. 16:30
Ostrá - Velké Hamry
B-Tým: I.B třída skupina C, Ne 12.04. 10:15
Ostrá - Městec Králové
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 12.04. 10:00
Trutnov - Ostrá
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, Ne 05.04. 09:30
Český Brod - Ostrá
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, Ne 05.04. 11:10
Český Brod - Ostrá
Dorost U-17: ČD skupina C, Ne 12.04. 12:15
Trutnov - Ostrá
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 17 13 0 1 3 42:26 40
2. 17 10 2 3 2 39:15 37
3. 17 10 3 0 4 29:17 36
4. 17 9 3 0 5 34:18 33
5. 18 8 1 3 6 26:24 29
6. 17 9 0 1 7 32:34 28
7. 16 6 2 3 5 29:22 25
8. 16 8 0 0 8 24:35 24
9. 17 6 2 1 8 33:29 23
10. 16 7 0 2 7 25:21 23
11. 17 6 2 1 8 27:29 23
12. 16 5 3 2 6 26:31 23
13. 17 5 0 3 9 26:32 18
14. 16 5 0 1 10 22:30 16
15. 16 3 1 0 12 19:41 11
16. 16 2 2 0 12 12:41 10