Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 5241
  • Návštěvy: 29/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Strakonice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5834
Týden:
29
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Petr Provazník (21)

Klub:Junior St.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:142335

Vít Reiser (40)

Klub:Junior St.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:127759

Obránci

Petr Cibulka (37)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127761

Rostislav Hrubý (49)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:142334

Marek Hůzl (42)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:163684

Karel Kalianko (35)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127765

Jaroslav Ouška (25)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:142333

Stanislav Šíp (41)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127763

Marek Švejnoha (43)

Klub:Junior St.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127760

Záložníci

Václav Dohonyi (25)

Klub:Junior St.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127770

Tomáš Kostka (40)

Klub:Junior St.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127762

Petr Kratochvíl (42)

Klub:Junior St.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127764

Martin Šrámek (32)

Klub:Junior St.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127767

Jaroslav Váchal (21)

Klub:Junior St.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127771

Útočníci

Jan Liška (41)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:127766

Bohumil Mára (54)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:127772

Jan Maršala (42)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:127768

Jan Mikeš (38)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:127769

Jakub Šteflíček (22)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:194013

Jiří Steiner (41)

Klub:Junior St.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:169922

Realizační tým

Luděk Cimrhanzl (42)

Klub:Junior St.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:127773
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Dražice - Junior St.
Dorost U-19: ČD skupina A, So 07.03. 13:00
Aritma Praha - Junior St.
Dorost U-17: ČD skupina A, So 07.03. 15:15
Aritma Praha - Junior St.
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 10:00
Junior St. - J. Hradec
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Junior St. - CU Bohemians
B-Tým: Okresní přebor, Ne 22.03. 15:00
Katovice - Junior St.
: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Junior St. - CU Bohemians
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 12 3 0 48:14 39
2. 15 10 3 2 39:11 33
3.
 Lom
15 10 2 3 51:17 32
4. 15 9 4 2 35:15 31
5. 15 7 7 1 27:16 28
6. 15 7 6 2 23:13 27
7. 15 6 3 6 29:29 21
8. 15 6 2 7 27:32 20
9. 15 5 3 7 30:27 18
10. 15 5 2 8 21:33 17
11. 15 4 4 7 29:36 16
12. 15 3 6 6 16:26 15
13. 15 4 0 11 22:34 12
14. 15 3 3 9 10:30 12
15. 15 2 2 11 14:50 8
16. 15 2 0 13 10:48 6