Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 52
  • Návštěvy: 77/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11794
Týden:
77
Dnes:
0
On-line:
1

Brankáři

Matyáš Franta (21)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:80712

Jakub Rondzik (33)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:35548

Jan Stařeček (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:53153

Obránci

Jan Beneš (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:74637

Michal Pivrnec (29)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98516

Filip Podobský (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14399

Jakub Troníček (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99906

Filip Turbák (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49884

Záložníci

David Baran (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91141

Martin Bedrna (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90123

Marin Glasnović (30)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:51060

Lukáš Hrabák (40)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58648

Jiří Junek (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90468

Adam Kraus (22)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181024

Vladyslav Kuzmenko (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222065

Pavel Plechatý (26)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77519

Jan Vágner (22)

Klub:Motorlet Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19 B
ID:89908

Pavel Vávra (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94117

Útočníci

Vojtěch Gajecký (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:98515

Martin Petrák (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:74638

Ondřej Rybka (36)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:71563

Realizační tým

Tomáš Kubr (46)

Klub:Aritma Praha
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:71565
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 07.11. 10:15
Aritma - tráva: Aritma Praha - Březová
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 01.11. 12:15
Aritma Praha - Slivenec
Dorost U-19: ČD skupina A, Ne 01.11. 10:00
Domažlice - Aritma Praha
Dorost U-17: ČD skupina A, Ne 01.11. 12:15
Domažlice - Aritma Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, Ne 08.11. 10:00
Č.Budějovice Ak - Aritma Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 08.11. 12:00
Aritma Praha - Písek
Žáci U-13 D: II. třída MŽ, skupina F, So 21.11. 12:00
Aritma Praha - Sokol Vinoř
Žáci U-13 C: I. třída MŽ, skupina B, So 07.11. 14:00
Podolí - Aritma Praha
17: ČL skupina A, Ne 08.11. 10:00
Č.Budějovice Ak - Aritma Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 11 6 0 1 2 16:13 21
3. 8 3 3 2 0 18:10 17
4. 9 4 2 1 2 13:5 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 9 3 0 1 4 14:22 11
12. 8 2 1 2 3 15:14 10
13. 9 1 1 2 4 10:16 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu