Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 5
  • Návštěvy: 155/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 3  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19976
Týden:
155
Dnes:
47
On-line:
1

Brankáři

Karel Hrubeš (27)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27986

Martin Otáhal (24)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94640

Obránci

Vojtěch Mareš (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173678

Václav Pardubský (22)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173681

Ondřej Švejdík (37)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20252

Stefan Vilotič (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:221849

Ondřej Žežulka (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173689

Záložníci

bat bat (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:101859

Marcel Čermák (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173683

Marek Opluštil (26)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68274

Miroslav Podrazký (35)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20146

Andrei Sintean (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:220418

Kristijan Trapanovski (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219807

Jakub Urbanec (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19584

Zdeněk Volek (35)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23189

Útočníci

Imad Rondić (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:221848

Realizační tým

Petr Mikolanda (35)

Klub:Semice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32210
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 26.08. 18:00
ČLU Beroun - Viktoria Žižkov
B-Tým: Pražský přebor, Ne 09.08. 17:00
Viktoria Žižkov - Kolovraty
Starší dorost B: ČD skupina C, So 22.08. 00:00
Trutnov - Viktoria Žižkov
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 22.08. 00:00
Trutnov - Viktoria Žižkov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 22.08. 10:00
Viktoria Žižkov - FŠ Litvínov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 22.08. 11:45
Viktoria Žižkov - FŠ Litvínov
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, Ne 06.09. 10:00
CU Bohemians - Viktoria Žižkov