Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 5
  • Návštěvy: 289/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 3  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20986
Týden:
289
Dnes:
37
On-line:
1

Brankáři

Karel Hrubeš (27)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:27986

Martin Otáhal (24)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94640

Obránci

Vojtěch Mareš (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173678

Václav Pardubský (22)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173681

Ondřej Švejdík (37)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20252

Stefan Vilotič (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:221849

Ondřej Žežulka (22)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173689

Záložníci

bat bat (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:101859

Marcel Čermák (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173683

Marek Opluštil (26)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68274

Miroslav Podrazký (36)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20146

Andrei Sintean (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:220418

Kristijan Trapanovski (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219807

Jakub Urbanec (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19584

Zdeněk Volek (35)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23189

Útočníci

Imad Rondić (21)

Klub:Slovan Liberec
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221848

Realizační tým

Petr Mikolanda (36)

Klub:Semice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32210
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 23.09. 16:00
Kolín - Viktoria Žižkov
B-Tým: Pražský přebor, Ne 27.09. 17:00
Viktoria Žižkov - Dukla JM
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 27.09. 10:15
Táborsko - Viktoria Žižkov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 27.09. 12:30
Táborsko - Viktoria Žižkov
Starší dorost B: ČD skupina C, So 26.09. 14:00
Viktoria Žižkov - Náchod
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 26.09. 16:15
Viktoria Žižkov - Náchod
Žáci U-15: Divize skupina B, So 26.09. 10:00
Viktoria Žižkov - Ústí n/L
Žáci U-14: Divize skupina B, So 26.09. 12:00
Viktoria Žižkov - Ústí n/L
Žáci U-13: ČL skupina C, So 03.10. 00:00
Benešov - Viktoria Žižkov
Žáci U-12: ČL skupina C, So 03.10. 00:00
Benešov - Viktoria Žižkov
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, Pá 25.09. 17:00
Viktoria Žižkov - Admira Praha