Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 603/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
32004
Týden:
603
Dnes:
201
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Kozelský (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:48261

Radovan Murin (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173428

Matěj Zouhar (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173440

Obránci

Filip Balažovič (30)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:43282

David Balažovič (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:46583

Vladimír Čermák (31)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:43285

Ondřej Ciesarik (25)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:73944

Prokop Fárek (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173430

Dominik Fojtík (25)

Klub:Heřmanice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73946

Martin Gazda (30)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:43286

Lukáš Lehnert (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173432

Dominik Mlčoch (24)

Klub:Heřmanice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73943

Karel Neumann (24)

Klub:Brušperk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:73940

Patrik Rataj (24)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:79681

Jan Romaněnko (23)

Klub:Dolní Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:79580

Martin Šmíd (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:46960

Dušan Socha (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53092

Adam Varkoček (28)

Klub:Heřmanice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49883

Dominik Zlámal (26)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:73945

Záložníci

David Buchta (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173437

Ondřej Dolba (21)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173429

Alexandr Holec (21)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173714

Robin Kalod (30)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:43294

Tadeáš Kludka (20)

Klub:Pustá Polom
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173438

Adam Kopečný (21)

Klub:Heřmanice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173431

Patrick Lyssandro

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:95327

David Najt (21)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:216942

Lukáš Ptáček (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173439

Martin Repa (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:53100

Robert Russmann (20)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173436

Jakub Švehlík (23)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:79577

Adam Taraba (25)

Klub:Čeladná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73950

Dino Trajkovski (25)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:73949

Dominik Vojtuš (24)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:73957

Útočníci

Zdeněk Bezděk (29)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:48268

Ladislav Hejl (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173434

Jan Stanko (30)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:43296

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Juniorka U-21 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   ??? soupiska zápasy 1.místo statistiky
   ??? soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žákyně u-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žačky U-13 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky
    soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. žáci B soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. žáci C soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Ml. žáci C soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorostenky soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žákyně U-15 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-14 B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 16.místo statistiky
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 11.04. 17:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 12.04. 10:30
Zlín - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, Ne 19.04. 15:00
Teplice - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 11.04. 13:00
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 11.04. 15:15
Baník Ostrava - 1.FK Příbram FA
Dorost U-19 B: MSL - U19, Pá 10.04. 10:30
Vítkovice - Baník Ostrava
Dorost U-17 B: MSL - U17, Pá 10.04. 12:45
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Ne 12.04. 10:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
: městská soutěž, Ne 12.04. 15:00
Baník Ostrava - Klimkovice
Žáci U-14: MSL Top, Ne 12.04. 12:30
Frýdek-Místek - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 08.04. 15:30
ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 08.04. 15:30
ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
Starší žáci B: MSD žáci U-15sk. E, So 11.04. 10:00
Uničov - Baník Ostrava
Žáci U-14 B: MSD žáci U-14 sk. E, So 11.04. 12:00
Uničov - Baník Ostrava
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 18 15 0 1 2 64:14 46
2. 19 14 1 0 4 58:25 44
3. 18 11 2 0 5 51:28 37
4. 18 10 2 3 3 31:19 37
5. 18 11 0 1 6 41:24 34
6. 18 10 0 2 6 34:30 32
7. 18 7 4 1 6 27:28 30
8. 18 6 5 1 6 30:30 29
9. 18 5 3 4 6 28:32 25
10. 18 7 1 1 9 32:36 24
11. 19 4 3 3 9 26:43 21
12. 18 3 2 3 10 27:41 16
13. 18 4 0 4 10 27:50 16
14. 18 4 1 1 12 18:37 15
15. 18 3 3 0 12 24:58 15
16. 18 4 0 2 12 18:41 14

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.