Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 1017/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
38364
Týden:
1017
Dnes:
185
On-line:
1

Brankáři

Patrik Matějka (28)

Klub:Baník Ostrava
Post:Brankář
Tým:Juniorka U-21
ID:33067

Obránci

Ondřej Kubík (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:98158

Jiří Novák (23)

Klub:Dolní Benešov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:57001

Martin Vician (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:219598

Záložníci

David Dendis (24)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:57008

Alexandr Holec (22)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173714

Lukáš Kania (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:96450

Dominik Mládek (24)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:55987

Aleš Mooc (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173448

Aleksandar Purić (23)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:220628

Arziman Rizvanov (21)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219597

Robert Russmann (21)

Klub:Baník Ostrava
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173436

Útočníci

Ladislav Hejl (23)

Klub:Baník Ostrava
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173434

Realizační tým

Daniel Tchuř (44)

Klub:Baník Ostrava
Fce:Trenér
Tým:Juniorka U-21
ID:36504
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 07.03. 18:30
Slavia Praha - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 07.03. 10:15
Velké Meziříčí - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 06.03. 13:00
Baník Ostrava - FC Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 10:00
Baník Ostrava - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
Baník Ostrava - Č.Budějovice Ak
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 07.03. 10:30
Baník Ostrava - 1.SC Znojmo
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 07.03. 12:45
Baník Ostrava - 1.SC Znojmo
Ženy B: MS liga žen, So 20.03. 14:00
Baník Ostrava - Zlín
: městský přebor, So 20.03. 14:00
Baník Ostrava - Šenov
: Městský přebor,sk. B, Čt 15.04. 16:30
Šenov - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, Ne 21.03. 10:00
Vítkovice 1919 - Baník Ostrava
Žáci U-14: MSL Top, Ne 21.03. 12:00
Vítkovice 1919 - Baník Ostrava
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
HFK Olomouc - Baník Ostrava
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 34 20 12 2 61:20 72
2. 34 20 9 5 79:37 69
3. 34 19 8 7 77:36 65
4. 34 19 6 9 70:45 63
5. 34 18 2 14 79:64 56
6. 34 14 8 12 66:52 50
7. 34 13 10 11 80:69 49
8. 34 13 8 13 52:50 47
9. 34 13 8 13 69:77 47
10. 34 12 10 12 59:60 46
11. 34 9 16 9 65:73 43
12. 34 11 8 15 68:68 41
13. 34 11 8 15 55:69 41
14. 34 10 8 16 50:74 38
15. 34 8 10 16 48:72 34
16. 34 7 9 18 44:86 30
17. 34 6 9 19 45:83 27
18. 34 6 5 23 43:75 23

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.