Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 80/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Juniorka U-21

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16176
Týden:
80
Dnes:
15
On-line:
1

Brankáři

Miroslav Přibyl (23)

Klub:Karviná
Post:Brankář
Tým:Juniorka U-21
ID:94505

Obránci

Maksym Sorochenko (24)

Klub:Karviná
Post:Obránce
Tým:Juniorka U-21
ID:219533

Záložníci

Armin Ćehajić (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213337

Robert Coma (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:221918

Artem Dereviaho (21)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:221857

Athanasios Fokaidis (21)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:220419

Aron Formela (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173443

Athanasios Kyriakopoulos (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219509

Ondřej Lingr (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96956

Matúš Mader (20)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219535

Oleh Palyukh (21)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:221059

Piňa (24)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:219534

Bohdan Prybluda (20)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:221920

Erik Puchel (24)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:76940

Michal Rokyčák (21)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:221917

Ostap Sas (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:99445

Tomáš Weber (24)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73988

Realizační tým

Zbyšek Gazda (58)

Klub:Karviná
Fce:Trenér
Tým:Juniorka U-21
ID:219510

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 9.místo statistiky
    soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Juniorka U-21 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-15 C soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-13 C soupiska zápasy 1.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 24.10. 14:30
Sigma Olomouc - Karviná
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 25.10. 10:15
Karviná - Vítkovice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.10. 14:00
1.FK Příbram FA - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.10. 16:15
1.FK Příbram FA - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, Ne 25.10. 14:00
Karviná - Hranice
Dorost U-17 B: MSD skupina E, Ne 25.10. 16:15
Karviná - Hranice
Žáci U-15: MSL Top, Čt 22.10. 16:00
Opava - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, Čt 22.10. 18:00
Opava - Karviná
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 24.10. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 24.10. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Karviná - Slavia Opava
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 24.10. 00:00
Karviná - Slavia Opava
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, So 24.10. 10:00
Karviná - Dolní Datyně
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 18 7 5 66:45 61
2. 30 18 2 10 79:46 56
3. 30 16 4 10 72:57 52
4. 30 17 1 12 57:50 52
5. 30 15 3 12 57:55 48
6. 30 14 5 11 53:55 47
7. 30 14 4 12 50:46 46
8. 30 13 5 12 75:70 44
9. 30 13 4 13 54:53 43
10. 30 11 6 13 57:50 39
11. 30 10 8 12 37:42 38
12. 30 10 4 16 55:66 34
13. 30 10 4 16 36:49 34
14. 30 9 4 17 39:64 31
15. 30 7 8 15 39:59 29
16. 30 8 5 17 39:58 29

Nejčtenější ze sportu