Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3783
  • Návštěvy: 70/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10785
Týden:
70
Dnes:
12
On-line:
1

Brankáři

Jakub Helebrand (17)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:221009

Adam Kuděla (16)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:224835

Jiří Lipčák (16)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:220996

Dominik Weiss (17)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:220846

Obránci

Patrik Adamíček (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:226256

Kristián Bartoš (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224893

Simon Cigánek (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225516

Šimon Dzuba (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225512

Václav Gorcoš (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225969

Michal Grochol (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225513

Roman Helebrand (19)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221364

Oldřich Holoubek (19)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221076

David Jurček (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:220945

Jakub Kijonka (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225514

Pavel Klus (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225615

Marek Korka (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225614

Ondřej Kupczak (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225933

Jakub Mazurek (19)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:220988

Jakub Motloch (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224894

Jan Navratil (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224892

Kevin Nguyen (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221046

Alex Ondruch (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225056

Adam Rzidký (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223657

Michal Sedláček (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225515

Martin Sobek (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223259

Denis Šponiar (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223260

Jiří Toman (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223174

Tomáš Válek (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224939

David Vamblekis (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:226043

David Vrátný (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223343

Záložníci

František Bažo (19)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:223262

Lumír Glogovský (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213929

Vojtěch Kadlíček (17)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206133

Nikolas Kalok (19)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185653

Robert Kalok (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222130

Aladar Teplanský (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222128

Roman Teplanský (16)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:223175

Patrik Trampler (19)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:220997

Jiří Vašátko (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:192091

Tomáš Vítek (17)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:220851

Marcel Vomastek (19)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185654

Lukáš Voštinár (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:221363

Útočníci

Daniel Škatula (18)

Klub:Orlová
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:221373

Vojtěch Staš (18)

Klub:Orlová
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:220845

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U14 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 7.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina B, So 24.10. 14:00
Orlová - Dolní Lutyně
Dorost U-19: Krajská soutěž, skupina B, So 24.10. 00:00
Orlová - Vendryně
Žáci U-15: Krajská soutěž, skupina C, So 24.10. 00:00
Orlová - Staré Město
Žáci U-13: Krajská soutěž, skupina C, So 24.10. 00:00
Orlová - Staré Město
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 9 0 0 36:6 27
2. 9 5 2 2 41:21 17
3. 9 5 2 2 26:16 17
4. 9 5 1 3 24:20 16
5. 9 5 0 4 36:16 15
6. 9 4 3 2 33:19 15
7. 9 4 2 3 25:20 14
8. 9 4 2 3 19:16 14
9. 9 3 1 5 22:21 10
10. 9 3 1 5 29:36 10
11. 9 2 4 3 20:27 10
12. 9 2 1 6 19:44 7
13. 9 1 1 7 10:38 4
14. 9 0 2 7 11:51 2

Nejčtenější ze sportu