Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 3633
  • Návštěvy: 143/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15749
Týden:
143
Dnes:
28
On-line:
1

4:1 (1:1)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Na stínadlech - 2072 diváků
Rozhodčí: Hocek - šimáček, Matoušek

Brankáři

Stanislav Dostál (29)

Klub:Zlín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:47216

Obránci

Ondřej Bačo (24)

Klub:Zlín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93422

Josef Hnaníček (33)

Klub:Zlín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:21188

Róbert Matejov (32)

Klub:Zlín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:45497

Záložníci

Lukáš Bartošák (30)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26564

Petr Buchta (28)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53112

Martin Cedidla (18)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:177275

Cheick Conde (20)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226320

Adnan Džafič (30)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26489

Andro Giorgadze (24)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225988

Marek Hlinka (29)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15527

Jakub Janetzký (23)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85595

Petr Jiráček (34)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34477

Martinez (24)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226331

Dominik Mašek (25)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58449

Martin Nečas (21)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173519

Pablo Podio (30)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219439

Matej Rakovan (30)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68163

Vakhtang Tchanturishvili (27)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224714

Útočníci

Antonín Fantiš (28)

Klub:Zlín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:47280

Tomáš Poznar (31)

Klub:Zlín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:38625

Realizační tým

Josef Csaplár (57)

Klub:Zlín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:88542
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 09.08. 10:30
Zlín - 1.FC Slovácko
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 16.08. 10:30
Zlín - Frýdek-Místek
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 15.08. 00:00
Zlín - Frýdek-Místek
Žáci U-15: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
Žáci U-14: MSL Top, So 15.08. 00:00
Frýdek-Místek - Zlín
: Okresní přebor,sk. A, St 26.08. 17:00
Zlín - Lukov
: MS liga žen, Ne 06.09. 16:00
Zlín - FK Hodonín
: okresní přebor,sk. B, Ne 30.08. 10:00
Biskupice - Zlín
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Zlín - 1.FC Slovácko
Starší žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 09:30
Holešov - Zlín
Ml. žáci B: Krajský přebor, So 29.08. 11:15
Holešov - Zlín