Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3628
  • Návštěvy: 38/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6100
Týden:
38
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Milan Bodlák (28)

Klub:Vlachovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:111815

Pavel Jandík (32)

Klub:Vlachovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:111818

Lubomír Maček (37)

Klub:Vlachovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202749

Marek Polášek (40)

Klub:Vlachovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202741

Obránci

Tomáš Kolouch (27)

Klub:Brumov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111819

Tomáš Olejník (37)

Klub:Vlachovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111821

Záložníci

Miroslav Doruška (29)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:167563

Pavel Drábík (37)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111824

David Hlavica (22)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:159190

Martin Horáček (27)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111816

Marek Kořenek (31)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111820

Miroslav Kudela (19)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122603

Aleš Maček (33)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202342

Zbyněk Míča (33)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122602

Jaromír Milch (34)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:122604

Jiří Nedavaška (26)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111822

Ondřej Šimoník (31)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168744

Šimon Trčka (23)

Klub:Vlachovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202757

Útočníci

Roman Chovanec (24)

Klub:Vlachovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:196807

Jaroslav Hovězák (25)

Klub:Vlachovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:111817

Přemysl Hověžák (22)

Klub:Vlachovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:111823

Realizační tým

Stanislav Kolouch (51)

Klub:Vlachovice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:202168
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 13.03. 14:30
Vlachovice - Horní Lideč
Dorost U-19: Krajská soutěž A, Ne 21.03. 10:30
Nedašov - Vlachovice
Žáci U-13: okresní přebor,sk. C, Čt 18.03. 17:00
Poteč - Vlachovice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 9 8 1 0 0 28:10 26
2. 9 6 1 0 2 32:18 20
3. 8 5 1 2 0 27:8 19
4. 9 5 1 0 3 20:16 17
5. 9 4 1 1 3 27:17 15
6. 8 4 1 1 2 17:14 15
7. 9 4 1 0 4 20:17 14
8. 9 4 0 1 4 25:15 13
9. 9 4 0 0 5 20:27 12
10. 9 3 0 1 5 22:34 10
11. 7 2 1 0 4 12:21 8
12. 8 2 0 0 6 14:22 6
13. 9 1 0 1 7 8:34 4
14. 8 0 0 1 7 9:28 1

Nejčtenější ze sportu