Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3444
  • Návštěvy: 19/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5991
Týden:
19
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Zdeněk Hájek (36)

Klub:Dolní Němčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202246

Petr Škařupa (27)

Klub:Dolní Němčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:111652

Michal Stojaspal (33)

Klub:Dolní Němčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:111666

Daniel Valko (25)

Klub:Dolní Němčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:202502

Obránci

Vít Ježek (24)

Klub:Dolní Němčí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111663

Jan Juřenčák (22)

Klub:Dolní Němčí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111664

Libor Kadlček (26)

Klub:Dolní Němčí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111654

Jakub Šmehlík (27)

Klub:Dolní Němčí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:111653

Záložníci

Ivo Bída (34)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111657

Ondřej Cmol (33)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111659

Pavel Krchňáček (30)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111656

Ľubomír Poruban (36)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:200567

Martin Stojaspal (31)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204257

Pavel Stojaspal (22)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:172235

Martin Stojaspal (30)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111660

Tomáš Stojaspal (33)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111658

Tomáš Tinka (24)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111661

Petr Tinka (27)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:111655

Lubomír Zimčík (38)

Klub:Dolní Němčí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202416

Útočníci

Tomáš Kadlček (28)

Klub:Dolní Němčí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:111662

Martin Krchňáček (31)

Klub:Dolní Němčí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:111665

Realizační tým

David Jurásek (45)

Klub:Dolní Němčí
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:111667
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina B, Ne 25.10. 14:30
Šumice - Dolní Němčí
B-Tým: III. třída, skupina B, So 24.10. 00:00
Dolní Němčí - Hradčovice
Dorost U-19: Krajská soutěž B, St 21.10. 14:30
Boršice - Dolní Němčí
Žáci U-15: Krajská soutěž, sk. B, So 24.10. 00:00
Dolní Němčí - Mařatice
Žáci U-13: Krajská soutěž, sk. B, So 24.10. 00:00
Dolní Němčí - Mařatice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 9 6 2 0 1 32:13 22
2. 9 5 2 1 1 25:12 20
3. 8 5 1 1 1 24:13 18
4. 8 4 1 0 3 24:17 14
5. 9 4 1 0 4 24:21 14
6. 9 4 0 2 3 13:12 14
7. 8 4 0 1 3 16:15 13
8. 9 3 1 1 4 15:17 12
9. 9 3 1 0 5 14:16 11
10. 8 3 0 1 4 18:22 10
11. 9 3 0 1 5 13:30 10
12. 6 2 0 2 2 8:7 8
13. 8 2 0 0 6 5:15 6
14. 9 1 1 0 7 10:31 5

Nejčtenější ze sportu