Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3349
  • Návštěvy: 51/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Šumperk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8320
Týden:
51
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Petr Effenberger (21)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:187604

Petr Koukola (25)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:125811

Ladislav Max (23)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116205

Viktor Mošonec (39)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:109629

Filip Skýva (21)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:174203

Obránci

Lukáš Cejpek (31)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:101172

Dominik Drozd (22)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:140645

Libor Havlas (22)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:102278

Jakub Heblák (24)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:202126

Zdeněk Horák (24)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:100187

Bohuslav Hudec (33)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109630

Jakub Juráš (22)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:173465

David Scheuter (21)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:176437

Jakub Šebela (21)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:176333

Radek Šlesinger (34)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109634

Martin Strnad (44)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:56348

Záložníci

Petr Bartošík (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226840

Fernandez Carazo (33)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219756

Patrik David (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:227047

Marcel Holomek (29)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109638

Štěpán Hudec (30)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125812

David Jurka (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174193

Jaroslav Klemsa (35)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:106937

Michal Kocourek (26)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109633

Radek Najman (37)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226838

Jakub Řezníček (23)

Klub:Dolní Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109632

Jiří Ševčík (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93228

Vojtěch Simon (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174325

Kamil Svačinka (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174199

Jan Svoboda (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226839

Tomáš Valenta (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:109635

Ondřej Vicenec (27)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125813

Pavel Žerníček (44)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:200436

Útočníci

Martin Březina (31)

Klub:Rapotín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:109631

Matěj Jankovič (21)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:174200

Martin Kobza (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:109626

Jiří Šafář (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:91791

Realizační tým

Roman Maňka (56)

Klub:Rapotín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:109639
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Olomoucký přebor, So 31.10. 14:00
Kralice - Rapotín
B-Tým: Okresní přebor, So 31.10. 14:00
Rapotín - Leština
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. A, So 31.10. 12:15
Sokol Olšany - Rapotín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 8 1 0 1 26:7 26
2. 10 5 2 1 2 24:12 20
3. 10 5 2 1 2 12:8 20
4. 10 5 2 0 3 18:15 19
5. 10 5 0 3 2 24:13 18
6. 10 4 1 2 3 22:17 16
7. 10 5 0 1 4 16:13 16
8. 10 4 1 1 4 17:21 15
9. 10 4 1 1 4 18:22 15
10. 10 4 0 2 4 17:12 14
11. 9 3 2 0 4 14:12 13
12. 10 2 3 0 5 19:31 12
13. 10 3 1 0 6 20:23 11
14. 9 3 0 2 4 13:17 11
15. 10 2 1 0 7 11:28 8
16. 10 0 0 3 7 12:32 3

Nejčtenější ze sportu