Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3321
  • Návštěvy: 18/1
  • Fans: 0
  • Šumperk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5188
Týden:
18
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Jakub Hlavatý (34)

Klub:Bohdíkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101024

Martin Kaňák (31)

Klub:Bohdíkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101017

Zdeněk Pospíšil (47)

Klub:Bohdíkov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:214854

Záložníci

Marek Diviš (23)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101020

Pavel Gronych (24)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101027

Jaroslav Hatoň (28)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:138972

Jiří Janků (51)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:217018

Petr Janků (44)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101021

Michal Janků (38)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:138971

Jakub Janků (27)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101028

Jan Kohler (38)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216957

Jakub Kováč (27)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101029

Michal Kvapilík (44)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101025

Oldřich Musil (32)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101026

Pavel Šárník (29)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101019

Petr Šárnik (28)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101023

David Sikora (25)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:199147

David Verner (31)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:168668

Lukáš Vinkler (33)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101030

Vojtěch Vinkler (25)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101018

Petr Vokurka (33)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101031

David Weiser (21)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101032

Lubomír Zajíc (29)

Klub:Bohdíkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101022

Realizační tým

Julius Kováč (49)

Klub:Bohdíkov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:101033
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina A, So 24.10. 14:30
Bohdíkov - Řetězárna
Dorost U-19: OP dorost, So 24.10. 00:00
Bohdíkov - Řetězárna
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 10 0 0 0 45:12 30
2. 10 9 0 1 0 33:4 28
3. 9 5 1 1 2 27:22 18
4. 10 4 3 0 3 26:27 18
5. 10 5 0 1 4 28:27 16
6. 10 5 0 1 4 15:16 16
7. 10 4 2 0 4 17:21 16
8. 10 4 1 1 4 27:18 15
9. 10 3 2 2 3 15:17 15
10. 9 4 0 1 4 15:16 13
11. 9 2 1 0 6 17:25 8
12. 10 2 0 1 7 22:28 7
13. 9 0 1 1 7 10:31 3
14. 10 0 0 1 9 7:40 1

Nejčtenější ze sportu