Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3211
  • Návštěvy: 73/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8656
Týden:
73
Dnes:
13
On-line:
1

1:9 (0:6)

So 03.10. 2020 15:00 - 47 diváků
Rozhodčí: Kreif - Straka, Hubený

Brankáři

Lukáš Janoušek (29)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:103226

Karel Kubík (21)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:177078

Lukáš Pobořil (21)

Klub:Val. Meziříčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:128789

Karel Vybíral (39)

Klub:Slavonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:70784

MUDr. Radovan Žižka (59)

Klub:Slavonín
Fce:Lékař týmu
Tým:A-Tým
ID:70907

Obránci

Michal Bezděk (38)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70796

Richard Chrena (19)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:188424

David Dostál (35)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70792

Lukáš Grulich (30)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70803

Steffen Hahn (33)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70917

Libor Hammer (44)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70910

Jiří Hampl (29)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70786

Lukáš Kouřil (34)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:37067

Josef Kraus (28)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:31955

Jiří Lazarov (39)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:110580

Jan Pejřimovský (40)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:110581

Martin Tandler (41)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70791

Tomáš Vohralík (23)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:102287

David Vyroubal (44)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:101622

Jan Žák (27)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70787

Jan Žák (27)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70787

Záložníci

Estupiňan Afonso (28)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216339

Karim Al Kuhaly (21)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223357

Tomáš Alka (35)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70800

Jan Beránek (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225573

Josef Blaho (18)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223291

František Brokeš (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225057

Milan Čižmar (33)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:85823

Adam Dlouhý (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:96926

Jan Dokoupil (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:110825

Michal Florian (35)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70795

Michal Fojtík (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:189744

Pajtim Gashi (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:103235

Jan Gažar (38)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70919

Michal Grušecký (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:102368

Rostislav Halouzka (31)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225568

Patrik Holly (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:116240

David Horák (43)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70913

David Hovád (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226201

Radek Hrdlička (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:223728

Marek Jančík (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:192589

Adam Kenša (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226202

Jan Korol (35)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70798

Robert Košec (29)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70921

Lukáš Kožela (36)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:157421

Lukáš Krbeček (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226531

Jan Krčmář (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:186143

Marek Michna (27)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223290

Zdeněk Mikuš (45)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70802

Michal Neťuka (30)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70794

Carmona Periaňez (27)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216147

Ondřej Pocklan (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:200691

Matěj Poláček (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224728

Geurra Pons (24)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216146

Pavel Pošusta (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:186526

Rudolf Psota (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226530

Michael Strnisko (16)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:227024

Jaromír Tomčík (32)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100161

Filip Urbančík (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:101395

Jiří Vavřinec (42)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225276

Miroslav Večeřa (37)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70793

Roman Vlček (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:39473

Karel Zavadil (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100765

Útočníci

Jan Bialek (32)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:110579

Bernard Bošek (27)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:193147

Martin Grofek (27)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70799

Martin Grofek (27)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70799

David Merten (43)

Klub:Haňovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70801

Jan Neužil (33)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:49066

Zbyněk Novák (42)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:65012

Martin Semjon (32)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70785

Michal Ševčík (30)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:121782

Martin Zabák (31)

Klub:Slavonín
Fce:Vedoucí týmu
Tým:
ID:70920

Realizační tým

Miroslav Večeřa (59)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:70797

Miroslav Večeřa (59)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:70797

Libor Fridecký (51)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:110812
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina B, So 06.03. 14:30
Lipník n. B. - Slavonín
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 21.03. 00:00
Slavonín - Šternberk
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 21.03. 00:00
Slavonín - Šternberk
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 21.03. 00:00
Šternberk - Slavonín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 9 7 1 0 1 22:7 23
2. 10 7 0 1 2 34:11 22
3. 10 7 0 0 3 35:16 21
4. 10 5 1 2 2 22:12 19
5. 9 6 0 0 3 25:12 18
6. 10 5 1 0 4 20:20 17
7. 10 4 0 3 3 23:20 15
8. 9 5 0 0 4 18:23 15
9. 10 1 3 2 4 17:23 11
10. 9 3 0 2 4 16:24 11
11. 10 2 2 1 5 13:33 11
12. 10 2 2 0 6 13:21 10
13. 10 2 0 0 8 13:27 6
14. 10 1 1 0 8 12:34 5

Nejčtenější ze sportu