Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 3081
  • Návštěvy: 115/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Znojmo  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10650
Týden:
115
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Michal Bogner (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:83470

Tomáš Čech (27)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:198366

Karel Kohout (24)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90284

Obránci

Radek Bohunský (23)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:92471

Jan Jursa (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83056

Martin Kabelka (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83181

Petr Klodner (36)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83057

Filip Kolegar (25)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:40778

Jakub Matějka (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24931

Jan Svoboda (30)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83065

Daniel Vošmera (36)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83060

Záložníci

Lukáš Adamík (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83066

Tomáš Březina (35)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83062

Filip Čihal (24)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89027

Petr Machotka (30)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83063

Vojtěch Řezáč (25)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83068

Jakub Sobotka (23)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85033

Lukáš Zelníček (41)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83058

Útočníci

Martin Novák (25)

Klub:M. Krumlov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:40783

Jakub Staněk (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83061

Realizační tým

Tomáš Třetina (48)

Klub:M. Krumlov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90283

Pavel Brabec (53)

Klub:M. Krumlov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:213870
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, So 26.09. 15:30
Krumvíř - M. Krumlov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 20.09. 15:30
M. Krumlov - Hrádek
C-Tým: III. třída skupina B, So 26.09. 00:00
M. Krumlov - Vlasatice
Dorost U-19: I. třída, skupina B, So 26.09. 00:00
M. Krumlov - Olbramovice
Žáci U-15: okr.přebor , Ne 20.09. 10:15
Dobšice - M. Krumlov
Žáci U-13: okresní soutěž,sk. B, So 26.09. 00:00
Jezeřany-Marš. - M. Krumlov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 5 0 1 20:6 15
2. 7 5 0 2 16:7 15
3. 7 4 1 2 19:11 13
4. 6 4 1 1 10:5 13
5. 7 4 1 2 14:10 13
6. 7 4 1 2 15:14 13
7. 7 4 0 3 15:15 12
8. 7 3 2 2 11:5 11
9. 7 3 1 3 9:13 10
10. 7 2 2 3 8:8 8
11. 7 2 2 3 10:11 8
12. 7 2 1 4 9:13 7
13. 7 2 1 4 6:13 7
14. 7 1 2 4 7:11 5
15. 7 1 1 5 4:17 4
16. 7 1 0 6 8:22 3